مناظره دو دختر دهه هشتادی درباره حجاب – خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران
مناظره دو دختر دهه هشتادی درباره حجاب – خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران

✅ به گزارش «خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران»، در روزهای گذشته ویدئویی از مناظره ۲ دختر نوجوان دهه هشتادی درباره موضوع حجاب در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. صحبت های یکی از این دختران نوجوان در طرفداری از قانون حجاب در کشور، واکنش های زیادی را […]


به گزارش «خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران»، در روزهای گذشته ویدئویی از مناظره ۲ دختر نوجوان دهه هشتادی درباره موضوع حجاب در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مورد توجه کاربران قرار گرفته است. صحبت های یکی از این دختران نوجوان در طرفداری از قانون حجاب در کشور، واکنش های زیادی را در پی داشته است.

در بخشی از این مناظره این دختر نوجوان می گوید که اگر با حجاب در ایران مشکل دارید می‌ توانید به جای دیگری برای زندگی بروید.

کاربران فضای مجازی به این جمله واکنش نشان دادند و نوشتند که این حرف‌ آن ها را به یاد صحبت های زینب ابوطالبی مجری شبکه افق انداخته که سال ۹۸ در یک برنامه تلویزیونی گفت «هر کس اعتقاد ندارد جمع کند از ایران برود.»

بخش دیگری از صحبت های این دختر نوجوان در این مناظره نیز مورد توجه کاربران قرار گرفته و آن ها اظهارات او را با صحبت های جواد خیابانی مقایسه کرده اند.

این دختر نوجوان در جایی از مناظره داستان شنل قرمزی را با حجاب مقایسه کرده که برخی کاربران به بی‌ ربط بودن این دو موضوع اشاره کرده‌ اند.