مردم برای آینده کشور و خودشان پای صندوق رأی بیایند – تابناک
مردم برای آینده کشور و خودشان پای صندوق رأی بیایند – تابناک

✅ به گزارش «تابناک»، سیدرضا اکرمی در گفتگو با نامه نیوز درباره لازمه های شکل گیری انتخابات پرشور گفت: ما باید همدیگر را در فکر، فهم، کار و همیّت حمایت و کمک کنیم. رهبر معظم انقلاب سال ها پیش موضوع کرسی های آزاداندیشی را مطرح کردند تا نخبگان جامعه براساس شرایط زمانی اولویت ها را […]


به گزارش «تابناک»، سیدرضا اکرمی در گفتگو با نامه نیوز درباره لازمه های شکل گیری انتخابات پرشور گفت: ما باید همدیگر را در فکر، فهم، کار و همیّت حمایت و کمک کنیم. رهبر معظم انقلاب سال ها پیش موضوع کرسی های آزاداندیشی را مطرح کردند تا نخبگان جامعه براساس شرایط زمانی اولویت ها را تشریح و واکاوی کنند.

وی افزود: یکی از موضوعات مهم سال ۱۴۰۲ برپایی انتخابات مجلس و خبرگان است. حال باید بررسی کنیم و ببینیم چه طور می شود در مردم این حس ضرورت حضور در پای صندوق های رأی را ایجاد کنیم؟ البته همه این تلاش ها نسبی است. ۲۹۰ نماینده برای دوره دوازدهم مجلس می خواهیم باید بهترین ها را براساس اوضاع و اولویت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی انتخاب کنیم.

این عضو جامعه روحانیت مبارز تأکید کرد: میزگردهایی لازم داریم تا نخبگان دور هم جمع شوند اولویت ها را مشخص کنند و براساس جمع بندی نظرات رویکردهای انتخاباتی دنبال شود و انشاءالله مردم برای آینده کشور و خودشان پای صندوق های رأی بیایند.