بازداشت کلاهبردارنی که لوگوی یک شرکت مواد شوینده معروف را جعل می کردند
بازداشت کلاهبردارنی که لوگوی یک شرکت مواد شوینده معروف را جعل می کردند

✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری جاعلانی خبر داد که لوگو یک شرکت معروف مواد شوینده را در تبریز جعل می کردند.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع کلاهبرداری های سریالی از شهروندان با […]


پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری جاعلانی خبر داد که لوگو یک شرکت معروف مواد شوینده را در تبریز جعل می کردند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران، سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع کلاهبرداری های سریالی از شهروندان با شگرد جعل لوگو یک شرکت مواد شوینده در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: تحقیقات تخصصی کارآگاهان نشان می‌داد ۲ مرد جوان با جعل لوگو یک شرکت معتبر که در توزیع مواد شوینده فعالیت دارد اقدام به تولید اجناس تقلبی کرده و آنهارا در بازار تهران فروخته‌اند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کرده و متوجه شدند کارگاه تولیدی آنها در شهر “تبریز” است.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم در پرونده با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی کارگاه متهمان شدند و آنها را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند همچنین گالن ۴ لیتری مایع ظرف شویی و مقدار عدد مایع ظرف ظرف شویی با برند جعلی کشف شد.
وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره سیزدهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر جعل لوگو شرکت معروف مواد شوینده و فروش اقلام در بازار تهران اعتراف کردند.
سردار کارآگاه ولیپور گودرزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.
منبع: رکنا

image_print


https://azargalam.ir/?p=107100