۵ ساعت پشت در باشگاه ماندم/ هفته پیش با مجیدی توافق کردم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
۵ ساعت پشت در باشگاه ماندم/ هفته پیش با مجیدی توافق کردم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین حسینی پس از عقد قرارداد دو ساله با باشگاه استقلال در خصوص پست جدایی اش و بازگشت دوباره اش به جمع آبی پوشان گفت: شب گذشته به خاطر صحبت‌هایی که شده بود ناراحت شدم و پست خداحافظی را گذاشتم بعد از این پست فرزاد مجیدی به من زنگ […]به گزارش خبرنگار مهر، سید حسین حسینی پس از عقد قرارداد دو ساله با باشگاه استقلال در خصوص پست جدایی اش و بازگشت دوباره اش به جمع آبی پوشان گفت: شب گذشته به خاطر صحبت‌هایی که شده بود ناراحت شدم و پست خداحافظی را گذاشتم بعد از این پست فرزاد مجیدی به من زنگ زد و از من خواست این پست را بردارم و فردا به باشگاه بیایم. امروز به باشگاه آمدم و اگرچه ۵ ساعت پشت در ماندم اما چون استقلال را دوست دارم، تحمل کردم و پس از صحبت‌هایی که انجام دادیم قرارداد خود را با آبی پوشان به ثبت رساندم.

وی در پاسخ به این پرسش که شما گوشی خود را هم خاموش کرده بودید تا به کسی جواب ندهید؟ گفت: دو روز پیش سوءتفاهمی پیش آمد که خوشبختانه حل شد و من گوشی را خاموش نکرده بودم بلکه جواب کسی را نمی‌دادم.

دروازه بان استقلال تصریح کرد: من ۵ روز پیش با فرهاد مجیدی صحبت کردم و به توافق رسیده بودم و از این بابت مشکلی نداشتم اما همان سوءتفاهم‌ها باعث شد که کمی امضای قرارداد من به تأخیر بیفتد.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا از فولاد و سپاهان هم پیشنهاد داشتید یا خیر؟ تأکید کرد: بله؛ از همین جا از آقای نویدکیا تشکر می‌کنم. من هم از سپاهان و هم از فولاد خوزستان پیشنهاد داشتم ولی اولویت اولم استقلال بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم حالا که در استقلال ماندنی شدم بتوانم به این تیم کمک کرده تا استقلال بتواند به جایگاهی که در شأن آن است، برسد.

دروازه بان تیم استقلال در پاسخ به این سوال که با بودن رشید مظاهری و رضایی کار برای شما سخت‌تر نخواهد شد؟ اظهار داشت: از زمانی که به استقلال آمدم سال‌ها می‌گذرد. همیشه تلاش می‌کردم موفق باشم و از هیچ چیز نترسیدم. الان هم تمام تلاش خود را می‌کنم تا بتوانم در استقلال موفق باشم.

حسینی در پایان و در خصوص دیدار روز ۲۰ شهریور آبی پوشان برابر الهلال گفت: الهلال یک تیم متمول و سرمایه دار است. آنها بازیکنان خارجی خوبی را به خدمت گرفته اند اما ما تلاش خواهیم کرد تا با شکست این تیم به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کنیم.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir