پیکر علامه حکیمی در حرم مطهر رضوی به خاک سپرده شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
پیکر علامه حکیمی در حرم مطهر رضوی به خاک سپرده شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرنگار مهر، پیکر علامه محمدرضا حکیمی که سی و یکم مرداد ماه بر اثر کرونا درگذشت، صبح امروز در حرم مطهر رضوی آرام گرفت. محمدرضا حکیمی، مجتهد شیعه، اندیشمند دینی و نویسنده برجسته بود که در فروردین‌ماه ۱۳۱۴ در مشهد متولد شد و درجات تحصیلی و علمی خود را در حوزه علمیه […]به گزارش خبرنگار مهر، پیکر علامه محمدرضا حکیمی که سی و یکم مرداد ماه بر اثر کرونا درگذشت، صبح امروز در حرم مطهر رضوی آرام گرفت.

محمدرضا حکیمی، مجتهد شیعه، اندیشمند دینی و نویسنده برجسته بود که در فروردین‌ماه ۱۳۱۴ در مشهد متولد شد و درجات تحصیلی و علمی خود را در حوزه علمیه خراسان آغاز و طی کرد.

از آثار محمدرضا حکیمی می‌توان به «الحیاه»، «خورشید مغرب»، «عقل سرخ»، «عاشورا: مظلومیتی مضاعف»، «شیخ آقا بزرگ تهرانی»، «تفسیر آفتاب»، «فریاد روزها» و «سپیده باوران» اشاره کرد.

پیکر علامه حکیمی پس از تشییع در حرم مطهر رضوی و قرائت نماز توسط آیت‌الله سیدان بر پیکر ایشان، در جوار حرم علی بن موسی‌الرضا دفن شد.

شخصیت‌های استان خراسان رضوی از جمله استاندار خراسان رضوی، تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه در استان از جمله شخصیت‌های حاضر در این مراسم بودند.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir