ملت فلسطین گزینه‌های زیادی برای فشار بر تل آویو در اختیار دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
ملت فلسطین گزینه‌های زیادی برای فشار بر تل آویو در اختیار دارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی گفت: مقاومت مستمر فلسطینیان در نقاط مختلف کرانه باختری از جمله شهر نابلس، در امتداد نبرد «شمشیر قدس» برای حمایت از ملت فلسطین و مقدسات آن صورت می‌پذیرد. بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «عبداللطیف القانوع» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی گفت: مقاومت مستمر فلسطینیان در نقاط مختلف کرانه باختری از جمله شهر نابلس، در امتداد نبرد «شمشیر قدس» برای حمایت از ملت فلسطین و مقدسات آن صورت می‌پذیرد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه اظهارات خود یادآور شد: مقاومت فلسطینیان در کرانه باختری به ویژه در نابلس، بیتا و خانیونس تا زمان تحقق اهداف ملت فلسطین ادامه پیدا خواهد کرد.

این شخصیت فلسطینی تأکید کرد: این حق ملت فلسطین در نوارغزه است که در سرزمینشان از زندگی شرافتمندانه‌ای برخوردار باشند. سخنگوی حماس تصریح کرد: ملت فلسطین گزینه‌های زیادی برای اعمال فشار بر اشغالگران تا رسیدن به خواسته‌هایشان و رفع کامل محاصره در اختیار دارد.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir