مجیدی می‌داند باید چطور رفتار کند/ همدلی نیاز این فصل استقلال است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
مجیدی می‌داند باید چطور رفتار کند/ همدلی نیاز این فصل استقلال است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ عبدالعلی چنگیز در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: کادر فنی استقلال بر اساس آنالیزی که انجام داده بازیکنان جدید را به خدمت می‌گیرد. ضمن اینکه معمولاً از لیستی که کادر فنی به مدیریت برای جذب بازیکن می‌دهد شاید چند نفر نتوانند بنا به هر دلیلی به تیم اضافه شوند. بنابراین هواداران باید […]عبدالعلی چنگیز در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: کادر فنی استقلال بر اساس آنالیزی که انجام داده بازیکنان جدید را به خدمت می‌گیرد. ضمن اینکه معمولاً از لیستی که کادر فنی به مدیریت برای جذب بازیکن می‌دهد شاید چند نفر نتوانند بنا به هر دلیلی به تیم اضافه شوند. بنابراین هواداران باید تحمل بیشتری داشته باشند و اجازه دهند کادر فنی با آرامش کارش را انجام داده تا بتواند با جذب بازیکنان مورد نظر یک تیم خوب را برای فصل جدید آماده کند.

چنگیز در مورد حواشی به وجود آمده در این روزها و صحبت‌هایی که در مورد تغییر سرمربی تیم شده بود، گفت: متاسفانه فضای مجازی ضربه زیادی به فوتبال ما زده است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت. شایعات زیادی در مورد تغییرات به وجود می‌آید که هیچکدام پایه و اساس درستی ندارد و اینجاست که مسئولان باشگاه باید خودشان مستقیماً با مردم صحبت کنند تا اجازه ندهند شایعات جو را متشنج کرده و باعث دلخوری و تحریک هواداران شود.

وی در ادامه تصریح کرد: استقلال در چند فصل گذشته نتوانسته به قهرمانی دست یابد و همیشه هم دلیل آن این بوده که سرمربی خودش تیم را نبسته اما امسال تیم با نظر فرهاد بسته می‌شود و مطمئنم مجیدی آنقدر باهوش است که یک تیم خوب را خواهد بست تا بتواند در فصل پیش رو عملکرد موفقی داشته باشد.

مهاجم پیشین استقلال در پایان خاطرنشان کرد: تمام مسئولان استقلال اعم از مدیر، اعضای هیات مدیره، کادر فنی باید همدل و یکسو باشند. این روزها روزهای حساسی برای استقلال است و وحدت و همدلی می‌تواند عامل اصلی موفقیت آبی پوشان هم در فصل نقل و انتقالات و هم در ادامه راه یعنی شروع لیگ برتر باشد.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir