قیمت‌ها به سرعت در حال افزایش است/ با فساد و رانت مقابله شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
قیمت‌ها به سرعت در حال افزایش است/ با فساد و رانت مقابله شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرنگار مهر، حسن همتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: متأسفانه می‌بینیم برخی از وزرای پیشنهادی دولت در زمان نطق خود کلی گویی می‌کنند و به جزئیات نمی‌پردازند. وی بیان کرد: وزرای پیشنهادی دولت به جای آنکه مدام مشکلات کشور را تکرار کنند و روی زخم مردم […]به گزارش خبرنگار مهر، حسن همتی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: متأسفانه می‌بینیم برخی از وزرای پیشنهادی دولت در زمان نطق خود کلی گویی می‌کنند و به جزئیات نمی‌پردازند.

وی بیان کرد: وزرای پیشنهادی دولت به جای آنکه مدام مشکلات کشور را تکرار کنند و روی زخم مردم نمک بپاشند، باید راهکارهای رفع این مشکلات را ارائه دهند و همچنین برنامه‌های آنان باید دارای زمانبندی مشخص و قابل ارزیابی باشد.

نماینده مردم شاهین دژ در مجلس تصریح کرد: در شرایطی که هنوز کابینه دولت سیزدهم تشکیل نشده، عده‌ای از مسئولان اجرایی به ویژه در حوزه صنایع و معادن به صورت چراغ خاموش در حال انجام فعالیت‌های غیرمنطقی هستند که این کار درست نیست.

همتی با انتقاد از گرانی‌ها، گفت: متأسفانه قیمت دلار، خودرو، مسکن و کالاهای اساسی به سرعت در حال افزایش است و فشار زیادی روی مردم ایجاد شده که مبارزه با فساد، رانت و کنار گذاشتن مدیران متخلف باید جزو اولویت‌های اصلی دولت و مجلس باشد.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir