عروسی که در ارومیه و سنندج به عزا تبدیل شد
عروسی که در ارومیه و سنندج به عزا تبدیل شد

✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: توحید و آیسان عروس دامادی بودند که قرار بود امشب عروسی کنند و به خانه بخت بروند ولی تقدیر نوع دیگری را برایشان رقم زد و امشب شام غریبان شان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران، بر اثر تصادف یک دستگاه پژو پارس [ […]


پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: توحید و آیسان عروس دامادی بودند که قرار بود امشب عروسی کنند و به خانه بخت بروند ولی تقدیر نوع دیگری را برایشان رقم زد و امشب شام غریبان شان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران، بر اثر تصادف یک دستگاه پژو پارس [ که حامل عروس و داماد و رویا خواهر داماد بود ] با اتوبوس مسافربری در گردنه قوشچی مسیر ارومیه – سلماس، هر سه سرنشین سواری جان خود را از دست دادند.


این تصادف حدود ساعت ۸:۱۵ صبح در گردنه قوشچی ارومیه حدفاصل شهرهای ارومیه و سلماس روی داد.
گردنه قوشچی یکی از گردنه‌های حادثه خیز در آذربایجان غربی است؛ این گردنه به ویژه در فصل بارش برف و باران بسیار لغزنده بوده و بسیاری از رانندگان در هوای برفی و بارانی توانایی کنترل وسیله نقلیه را در این گردنه ندارند.
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی علت اصلی حادثه را انحراف به چپ پژو پارس اعلام کرد.

امروز سنندج در تشییع و شام غریبان این عروس و داماد عزادار بود؛
روحشان شاد.

نوشته عروسی که در ارومیه و سنندج به عزا تبدیل شد اولین بار در پایگاه خبری پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران. پدیدار شد.