شرایط اقتصادی-معیشتی مردم سوریه ناشی از اقدامات ظالمانه آمریکاست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
شرایط اقتصادی-معیشتی مردم سوریه ناشی از اقدامات ظالمانه آمریکاست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، وزیر امور خارجه سوریه بر ضرورت رساندن کمک‌های بشردوستانه برنامه جهانی غذا به نیازمندان آن در سوریه تاکید کرد. فیصل المقداد در عین حال اجتناب از سیاست کاری برخی کشورهای غربی در این زمینه را خواستار شد. وزیر خارجه سوریه همچنین به همکاری موجود بین […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النشره، وزیر امور خارجه سوریه بر ضرورت رساندن کمک‌های بشردوستانه برنامه جهانی غذا به نیازمندان آن در سوریه تاکید کرد.

فیصل المقداد در عین حال اجتناب از سیاست کاری برخی کشورهای غربی در این زمینه را خواستار شد.

وزیر خارجه سوریه همچنین به همکاری موجود بین دولت سوریه و برنامه جهانی غذا و تلاش‌هایی که این برنامه برای رساندن کمک‌ها بشردوستانه به نیازمندان در سوریه انجام می‌دهد، اشاره نمود.

المقداد اوضاع اقتصادی و معیشتی را که مردم سوریه با آن مواجه هستند نتیجه مستقیم اقدامات ظالمانه و یکجانبه تحمیلی از سوی ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای غربی دانست.

وزیر خارجه سوریه همچنین از برنامه جهانی غذا و دیگر سازمان‌های بشردوستانه فعال در سوریه خواست شفاف بوده و این اقدامات غیراخلاقی را که بر تمام زندگی روزانه و بویژه غذایی و خدمات اصلی شهروندان سوری تأثیر می‌گذارد، محکوم کنند.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir