راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عابدین خرم در نشست مجازی سپاه استان‌ها با فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از تلاش‌های شبانه روزی بسیجیان آذربایجان شرقی در عرصه‌های مختلف به خصوص مقابله با گسترش ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت: مقابله با کرونا مساله اصلی کشور و اولویت اصلی سپاه است. وی افزود: […]به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عابدین خرم در نشست مجازی سپاه استان‌ها با فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از تلاش‌های شبانه روزی بسیجیان آذربایجان شرقی در عرصه‌های مختلف به خصوص مقابله با گسترش ویروس کرونا خبر داد و اظهار داشت: مقابله با کرونا مساله اصلی کشور و اولویت اصلی سپاه است.

وی افزود: بر همین اساس مقابله با کرونا اولویت اصلی سپاه عاشورا است و از این رو باید طرح شهید سلیمانی تا سطح محلات عمق پیدا کند.

خرم، تداوم کمک‌های مومنانه را از دیگر اقدامات جاری سپاه و بسیج آذربایجان شرقی در نواحی و مناطق مختلف برشمرد و ادامه داد: کمک‌های مومنانه در حال حاضر به صورت محله محور در تمام شهرستان‌های ۲۱ گانه استان به خصوص در شهرهای بزرگ مثل تبریز، مراغه و مرند انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ نفر از دانشجویان بسیجی در امر واکسیناسیون مردم آذربایجان شرقی مشارکت دارند، ضمن اعلام آمادگی مشارکت بیشتر در این حوزه و افزایش مراکز واکسیناسیون تبریز از پنج مرکز به ۱۱ مرکز، گفت: مراکز جدید با همت جمعی مسئولان ذی‌ربط تجهیز شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

فرمانده سپاه عاشورا از راه‌اندازی مرکز واکسیناسیون خودرویی در تبریز خبر داد و اظهار داشت: گروه‌های موتوری آمران سلامت نیز در تبریز و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده که این گروه‌ها علاوه بر خدمات‌رسانی و تأمین نیاز مبتلایان به کرونا، ترویج و فرهنگ‌سازی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را انجام خواهند داد.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir