خروج آمریکا از افغانستان ذلت‌بار بود/ ایران قدرت منطقه‌ای است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
خروج آمریکا از افغانستان ذلت‌بار بود/ ایران قدرت منطقه‌ای است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «محمد الهندی» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سخنانی خروج ایالات متحده آمریکا از خاک افغانستان را ذلت بار توصیف کرد. بر اساس این گزارش، عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی در این زمینه تصریح کرد: نظامیان ایالات متحده آمریکا پس از سال‌ها تجاوزگری در […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «محمد الهندی» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سخنانی خروج ایالات متحده آمریکا از خاک افغانستان را ذلت بار توصیف کرد.

بر اساس این گزارش، عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی در این زمینه تصریح کرد: نظامیان ایالات متحده آمریکا پس از سال‌ها تجاوزگری در افغانستان در نهایت نیز مجبور شدند به صورت ذلیلانه و خفت بار خاک این کشور را ترک کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نبرد شمشیر قدس اشاره کرد و گفت: در نبرد شمشیر قدس، تصویر پیروزی مقاومت در برابر همگان در عرصه منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای به نمایش درآمد. همگان پیروزی مقاومت فلسطین را دیدند.

این عضو جنبش جهاد اسلامی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به یک قدرت منطقه‌ای تبدیل شده است و در مسیر حفاظت و حراست از استقلال خود گام بر می‌دارد. علیرغم اینکه آمریکایی‌ها شدیدترین تحریم‌های اقتصادی را برای تحقق اهدافشان علیه ایران اعمال کردند اما در نهایت شکست خوردند.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir