جلسه مدیرعامل و سرمربی تراکتور با مالک باشگاه در ترکیه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
جلسه مدیرعامل و سرمربی تراکتور با مالک باشگاه در ترکیه – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه باشگاه تراکتور، جمشید نظمی طی روزهای اخیر با سفر به ترکیه، جلسه‌ای با مالک باشگاه برگزار کرد. مدیرعامل باشگاه تراکتور به همراه سرمربی تیم در راستای تسریع در حل مشکلات و ارج نهادن به دغدغه هواداران با محمدرضا زنوزی ملاقات داشتند و جلسه‌ای ویژه برگزار کردند. […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه باشگاه تراکتور، جمشید نظمی طی روزهای اخیر با سفر به ترکیه، جلسه‌ای با مالک باشگاه برگزار کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور به همراه سرمربی تیم در راستای تسریع در حل مشکلات و ارج نهادن به دغدغه هواداران با محمدرضا زنوزی ملاقات داشتند و جلسه‌ای ویژه برگزار کردند.

جمشید نظمی در تشریح جزئیات این جلسه، ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان، اظهار داشت: با توجه به اینکه مشکلات موجود در باشگاه، دغدغه هواداران است، از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و در دفتر آقای زنوزی حضور یافتیم.

وی در ادامه افزود: در حضور مالک باشگاه جلسه‌ای مفصل با مدیران مالی هلدینگ داشتیم که طی این جلسه به بررسی مشکلات مالی که با آن مواجه بودیم، پرداختیم. در این جلسه تصمیمات خوبی گرفته شد که این تصمیمات ان‌شاءالله طی روزهای آینده اجرایی شود تا از بخشی از فشار بدهی‌های باشگاه کاسته شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتور خاطرنشان کرد: همچنین جلسه‌ای نیز با حضور آقای زنوزی و فراز کمالوند برگزار شد که طی آن، مسائل مالی، فنی، باز کردن پنجره و نقل و انتقالات تیم را بررسی کردیم تا بتوانیم با شرایط مناسبی وارد فصل جدید شویم.

نظمی ادامه داد: با تصمیمات اتخاذ شده و تقسیم وظایف انجام گرفته، ان‌شاالله از امروز کار خود را آغاز خواهیم کرد تا دغدغه‌های فکری موجود در بین مدیران باشگاه و هواداران را به نحو احسن رفع کنیم و با یک تیم خوب وارد مسابقات شویم.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir