جان باختن روزانه ۱۳ بیمار کرونایی در آذربایجان‌شرقی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
جان باختن روزانه ۱۳ بیمار کرونایی در آذربایجان‌شرقی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، عباسعلی درستی بیشترین آمار فوتی‌های ناشی از کرونا در آذربایجان‌شرقی را ۱۸ نفر اعلام و اضافه کرد: تا پیش از آغاز موج پنجم در کشور این آمار در استان تا روزانه ۲ نفر نیز کاهش یافته بود. وی با انتقاد از […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، عباسعلی درستی بیشترین آمار فوتی‌های ناشی از کرونا در آذربایجان‌شرقی را ۱۸ نفر اعلام و اضافه کرد: تا پیش از آغاز موج پنجم در کشور این آمار در استان تا روزانه ۲ نفر نیز کاهش یافته بود.

وی با انتقاد از پایین بودن میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی به خصوص شهرهای بزرگ همچون تبریز، مراغه و مرند، افزود: از مردم تقاضا داریم تا ضمن استقبال از واکسیناسیون در وقت‌های مشخص، دستورالعمل‌های بهداشتی شامل استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی را به دقت رعایت کنند تا کمترین تلفات را طی روزهای آینده داشته باشیم.

درستی با تاکید بر اینکه واکسیناسیون به تنهایی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا کافی نیست، اظهار داشت: هرچند آذربایجان‌شرقی از نظر تعداد مبتلایان به کرونا در رده‌های آخر بین استان‌های کشور قرار دارد اما به دلیل تداوم وضعیت صعودی بیماری کرونا شاید طی روزهای آینده این رتبه‌بندی دستخوش تغییر شود.

وی با بیان این‌که روزانه بیش از یک هزار ابتلاء به کرونا در استان گزارش می‌شود، یادآور شد: در حال حاضر تعداد بستری‌های بیماران کرونایی در بخش‌های درمانی استان از یک هزار و ۵۰۰ نفر گذشته است که به آمار موج چهارم کرونا در استان نزدیک می‌شود.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir