تماسی که مظاهری را برای ماندن مردد کرد/ گلر استقلال جدا می‌شود؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
تماسی که مظاهری را برای ماندن مردد کرد/ گلر استقلال جدا می‌شود؟ – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرنگار مهر، استقلالی‌ها با جذب یک دروازه‌بان جوان و ۲۱ ساله زمینه سوالات زیادی برای آخرین سنگر خود ایجاد کردند تا دو دروازه‌بان باتجربه این تیم هم دچار سو تفاهم شوند. آبی‌ها سرانجام روز گذشته قرارداد سید حسین حسینی را به مدت دو فصل دیگر تمدید کردند و این تمدید تا حدودی […]به گزارش خبرنگار مهر، استقلالی‌ها با جذب یک دروازه‌بان جوان و ۲۱ ساله زمینه سوالات زیادی برای آخرین سنگر خود ایجاد کردند تا دو دروازه‌بان باتجربه این تیم هم دچار سو تفاهم شوند. آبی‌ها سرانجام روز گذشته قرارداد سید حسین حسینی را به مدت دو فصل دیگر تمدید کردند و این تمدید تا حدودی خیال آبی پوشان را از بابت دروازه راحت کرد.

رشید مظاهری دیگر دروازه‌بان این تیم که مورد توجه یکی دو تیم مطرح دیگر نیز قرار دارد، هنوز تعیین تکلیف قطعی نشده است و این شبهه ایجاد می‌شود که شاید مجیدی با وجود حسینی و یک دروازه‌بان جوان و ۲۱ ساله دیگر به مظاهری احساس نیاز نکند؛ این در حالی است که قرارداد مظاهری با استقلال دو ساله بود و او فصل آینده را هم با این تیم قرارداد دارد. ضمن اینکه مظاهری بارها به صورت رسمی اعلام کرده هیچ تمایلی به جدایی از این تیم نداشته و قصد دارد فصل آینده هم با استقلال باشد.

سنگربان آبی‌ها هنوز مطالبات قابل توجهی از فصل گذشته دارد و با اینکه در قرارداد او بند فسخی به سود بازیکن پیش بینی شده است، اما وی باوجود این مطالبات، میلی به جدایی از استقلال نداشته و تمایل دارد فصل بعد را هم در کنار این تیم باشد. اما وی از مسئولان باشگاه خواسته تا مطالبات فصل پیشین را پرداخت نمایند. روز گذشته و پیش از تمدید قرارداد با حسینی، تماس‌هایی با مظاهری گرفته می‌شود و به او بیان می‌شود که شاید باشگاه فعلاً قادر به پرداخت مطالبات او نباشد.

سنگربانی که فصل گذشته پیراهن شماره ۱۲ را بر تن کرد و بهترین عملکرد را برای استقلالی‌ها داشت و هم اکنون هم با یکی دو پیشنهاد بسیار خوب مالی مواجه است، حالا به دلیل برخی رفتارها برای ماندن مردد شده است.

اگر مظاهری از جمع آبی پوشان جدا شود، این باشگاه باید به جز پرداخت مبلغ قرارداد، خساراتی را هم به او پرداخت نماید. شاید وضعیت رشید مظاهری با استقلال در این یکی دو روزه مشخص شود. اما آنچه مسلم است، مظاهری هم با استقلال قرارداد دارد و هم جدایی‌اش می‌تواند این تیم را دچار ضرر مالی نماید.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir