برنامه‌های «فاطمی امین» برای وزارت صمت ضمانت اجرایی ندارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
برنامه‌های «فاطمی امین» برای وزارت صمت ضمانت اجرایی ندارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرنگار مهر، در جریان بررسی رأی اعتماد به کابینه سیزدهم که از صبح امروز (سه‌شنبه) در صحن مجلس شورای اسلامی آغاز شد، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مخالفت با سیدرضا فاطمی امین وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، گفت: ما یکسال و نیم است که به مردم گفتیم دولتمردان مرد عمل […]به گزارش خبرنگار مهر، در جریان بررسی رأی اعتماد به کابینه سیزدهم که از صبح امروز (سه‌شنبه) در صحن مجلس شورای اسلامی آغاز شد، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مخالفت با سیدرضا فاطمی امین وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، گفت: ما یکسال و نیم است که به مردم گفتیم دولتمردان مرد عمل نیستند و حامی رانتِ گروه و رفقای خود هستند. آیا امروز که ورق برگشته است، گزینه‌های پیشنهادی موجود را در مقابل وزرای قبلی می‌بینید؟ امروز نشان دهید و اثبات کنید که مجلس انقلابی و در رأس امور است.

ارکانی گفت: یکسال قبل به وزیر پیشنهادی صمت روحانی رأی اعتماد ندادیم، الان هم باید ببینیم آیا فاطمی امین کارآمدی اداره وزارت صمت را دارد؟

وی با بیان اینکه امروز قیمت خودرو و لوازم خانگی افزایش چشمگیری داشته است، گفت: فاطمی امین در برنامه‌های خود موضوعات مختلفی را مطرح کرده است که برخی از آنها دارای ابهام است. ضمانت اجرایی برخی طرح‌ها و برنامه‌های فاطمی امین مشخصی نیست.

نماینده مردم نیشابور گفت: کجای انقلاب به ما مجوز داده که به یک وزیر ضعیف رأی اعتماد دهیم تا کسی از ما کدورت به دل نگیرد و تبدیل به وکیل‌الدوله شویم؟

ادامه دارد…

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir