✅ باراک اوباما و همسرش پیش از آنکه مدرک حقوق خود را بگیرند، در مشاغلی با درآمد پایین فعالیت داشتند و آنها می خواهند که این “تجربه شخصیت ساز” خود را نیز برای دو دخترشان اعمال کنند. باراک اوباما و همسرش پیش از آنکه مدرک حقوق خود را بگیرند، در مشاغلی با درآمد پایین فعالیت […]


باراک اوباما و همسرش پیش از آنکه مدرک حقوق خود را بگیرند، در مشاغلی با درآمد پایین فعالیت داشتند و آنها می خواهند که این “تجربه شخصیت ساز” خود را نیز برای دو دخترشان اعمال کنند.

باراک اوباما و همسرش پیش از آنکه مدرک حقوق خود را بگیرند، در مشاغلی با درآمد پایین فعالیت داشتند و آنها می خواهند که این “تجربه شخصیت ساز” خود را نیز برای دو دخترشان اعمال کنند.
 
به نقل از خبرگزاری رویترز، باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا به عنوان بستنی فروش و نقاش کار کرده است و میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری آمریکا نیز در یک صحافی کتاب مشغول کار بوده است.
 
میشل اوباما، بانوی اول آمریکا در مصاحبه ای با روزنامه پرید (Parade) گفت: گمان می کنم که تمام بچه ها باید مزه کار سخت واقعی را بچشند.
 
باراک اوباما نیز گفت: ما به دنبال فرصت هایی هستیم که آنها احساس کنند که سر کار می روند و یک چکی به عنوان حقوق دریافت می کنند که همیشه جالب، مهیج و منصفانه نیست. اما اینها واقعیت هایی است که در زندگی روزمره وجود دارد.
 
مالیا ۱۶ ساله و ساشا ۱۳ ساله از زمانی که وارد کاخ سفید شده اند، به ندرت در انظار عمومی دیده می شوند اما اخیر مالیا در برنامه سی بی اس برای یک روز به عنوان دستیار تولید کار کرده است.
 
رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه اش تاکید کرد: ساختارهایی وجود دارند که به خانواده ها در رابطه با مراقبت از کودکان، بهداشت و مدارس آنها کمک می کند و همین ها تفاوتهای چشمگیری را در زندگی مردم ایجاد می کند.
 
اوباما در سال جاری میلادی تلاش کرده است تا از پرداخت حقوق برابر به زنان، توسعه آموزش زودهنگام کودکان و افزایش حداقل دستمزدها در آمریکا اطمینان حاصل کند. با این حال وی تاکنون موفق نشده است که کنگره را با خود همراه سازد.

—————————————————————————————————–
👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی اطلاع پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران (اهر آنلاین ):
#تلگرام، #اینستاگرام #سایت
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران https://aminarasbaran.ir