افزایش دو برابری متوفیان کرونایی در وادی رحمت تبریز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
افزایش دو برابری متوفیان کرونایی در وادی رحمت تبریز – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ 📢 به گزارش خبرگزاری مهر به نقل امور ارتباطات وادی رحمت تبریز، فرخ جلالی اظهار داشت: از ابتدای بحران کرونا در اواخر سال ۹۸ تا کنون ۱۴ هزار و ۶۴۴ نفر در تبریز تدفین شده‌اند که ۵ هزار و ۸۳۲ نفر آنان اموات کرونایی بودند. وی با هشدار نسبت به افزایش ناگهانی متوفیان کرونایی […]


📢

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل امور ارتباطات وادی رحمت تبریز، فرخ جلالی اظهار داشت: از ابتدای بحران کرونا در اواخر سال ۹۸ تا کنون ۱۴ هزار و ۶۴۴ نفر در تبریز تدفین شده‌اند که ۵ هزار و ۸۳۲ نفر آنان اموات کرونایی بودند.

وی با هشدار نسبت به افزایش ناگهانی متوفیان کرونایی در تبریز تصریح کرد: هم اکنون تعداد متوفیان کرونایی با دوبرابر افزایش به روزانه ۱۷ نفر رسیده است.

جلالی با انتقاد از شهروندان به خاطر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در وادی رحمت گفت: درحالیکه بارها اعلام کرده‌ایم حتی برای تشییع و تدفین اموات عادی ۱۰ نفر از بستگان نزدیک حضور یابند، شاهد حضور گروه‌های ۱۰۰ نفره در مراسم هستیم.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با بیان اینکه بر اساس ابلاغ ستاد پیشگیری کرونا، موظف به بستن ورودی‌های وادی رحمت هستیم ادامه داد: بخاطر رفاه حال شهروندان از این کار صرف نظر کرده بودیم ولی اگر مردم رعایت نکنند، قطعاً نسبت به مسدود کردن ورودی‌های مجموعه اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به فشار کاری مضاعف کادر سازمان آرامستان‌ها به ویژه غسالان و کارگران تدفین و… یادآور شد: سیر جهش متوفیان کرونایی به گونه‌ای است که گاهی نوبت تدفین اموات به فردا موکول می‌شود.


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir