اختلاف افکنی بین قوا ظلم به مردم است/حق مماشات باهیچ کس را نداریم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
اختلاف افکنی بین قوا ظلم به مردم است/حق مماشات باهیچ کس را نداریم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای جلسه علنی نوبت عصر روز سه شنبه دوم شهریور مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی رای اعتماد وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در واکنش به اظهارات «احمدی بی‌غش» نماینده شازند مبنی بر جلسات رئیس مجلس برای خط دهی به عدم رای اعتماد به وزرای […]به گزارش خبرنگار مهر، در ابتدای جلسه علنی نوبت عصر روز سه شنبه دوم شهریور مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی رای اعتماد وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در واکنش به اظهارات «احمدی بی‌غش» نماینده شازند مبنی بر جلسات رئیس مجلس برای خط دهی به عدم رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، گفت: حداقل در ماه‌های اخیر و شاید از قبل انتخابات و بعد از انتخابات و در دوران معرفی کابینه در همه جلسات که با نمایندگان یا هیئت رئیسه برگزار شده است، تاکید کرده‌ام اخبار پنهان و آشکار نشان می‌دهد که دشمنان کشور و انقلاب به دنبال ایجاد انشقاق و اختلاف بین قوا و نهادهای ساختاری هستند.

وی افزود: در جلسات ۱۵ روز اخیر بنده دائماً به این موضوع تاکید کردم، در جلسه روز دوشنبه کمیسیون‌ها مجدداً تاکید کردم که هر کس اختلاف افکنی بین قوا را دامن بزند به انقلاب و مردم و کشور ظلم کرده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز سلامت و معیشت مردم و جان آنها در خطر است، آن وقت بین قوا انشقاق ایجاد شود، درست است؟

قالیباف تصریح کرد: بنده به عنوان خدمتگزار شما هیچ گاه به دنبال چنین کاری نیستم، نمایندگان مجلس نیز اجازه شکل گیری چنین فضایی را نخواهند داد.

وی ادامه داد: تازه اول کار ما و دولت است، بنده در جلسه تودیع و معارفه آقای رئیسی و اژه ای اعلام کردم «دوستان ما در جبهه انقلاب بدانند که برای کار نکردن هیچ بهانه‌ای ندارند، هر کس به دنبال ضعف قوا باشد آب به آسیاب دشمن می ریزد».

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در همان جلسه با صراحت اعلام کردم «در عین همدلی و همکاری دولت و مجلس، مجلس در راس امور است و مستقل است و وظایف قانونی خود را انجام می‌دهد.»

قالیباف تاکید کرد: ما در این موضوع حق مماشات نداریم. دولت باید با قدرت کار خود را آغاز کند. بنده قریب به ۴۰ سال کار اجرایی انجام دادم و این مسائل را می‌فهمم.

وی افزود: مهمترین دغدغه امروز مردم سلامت و اقتصاد است. مجلس باید اطمینان حاصل کند که وزیران پیشنهادی در حوزه معیشت، سلامت و اقتصاد مردم می‌توانند تحول ایجاد کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با وزرای پیشنهادی صحبت کردم، همه کسانی که بنده را می‌شناسند می‌دانند جز کار هیچ موضوع دیگری برای من موضوعیت ندارد. فقط کار و کارآمدی دین در اداره جامعه برای من مهم است.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir