تراکتور ۳ -نفت‌مسجدسلیمان ۲ / هت تریک عباس‌زاده
تراکتور ۳ -نفت‌مسجدسلیمان ۲ / هت تریک عباس‌زاده

✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: تراکتور در پرگل‌ترین و زیبا‌ترین بازی هفته به برد مهمی برابر نفت مسجد‌سلیمان رسید. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران، دیدار حیثیتی هفته به زیبا‌ترین و پرگل‌ترین بازی هفته نهم مسابقات لیگ برتر تبدیل شد. تراکتور که بازی را هجومی آغاز کرده بود در همان ابتدا […]


پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: تراکتور در پرگل‌ترین و زیبا‌ترین بازی هفته به برد مهمی برابر نفت مسجد‌سلیمان رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران، دیدار حیثیتی هفته به زیبا‌ترین و پرگل‌ترین بازی هفته نهم مسابقات لیگ برتر تبدیل شد. تراکتور که بازی را هجومی آغاز کرده بود در همان ابتدا به گل دست یافت تا حدود زیادی کنترل مسابقه را به دست گیرد، اما با شروع نیمه دوم این تیم رضا مهاجری بود که نبض بازی را در دست داشت. این مربی با آوردن رضا دهقانی مسابقه را به نفع خود برگرداند اما این پایان کار نبود و مهاجم زهردار تراکتور موتورش را برای جبران روشن کرد. تراکتور در ادامه دو مرتبه توسط محمد عباس‌زاده به گل رسید تا به برد دراماتیک و هیجان‌انگیز رسیده باشد. شاگردان بردیف با این برد ۱۴ امتیازی شدند و به رده پنجم جدول رسیدند.

تراکتور:
محمدرضا اخباری، هادی محمدی، آرش قادری، حجت حق وردی، رضا اسدی، ریکاردو آلوز، پوریا آریاکیا (۶۴-سجاد دانایی)، ابوالفضل رزاق‌پور(۸۵-صفا هادی)، گوستاوو، مهدی هاشم‌نژاد (۶۴- امیر ابراهیم زاده) و محمد عبا‌س‌زاده
سرمربی: قربان بردیف

نفت مسجدسلیمان:
علی محسن‌زاده، مجتبی مقتدایی (۳۱-حسین شنانی)، علیرضا دغاغله، عقیل کعبی، علی عبدالله‌زاده، سامان نریمان‌جهان، پیمان رنجبری، میثم نقی‌زاده، مسلم مجدمی (۵۶-رضا دهقانی)، میلاد باقری و اسماعیل بابایی
سرمربی: رضا مهاجری

⚽شرح گل:
تراکتور یک – نفت مسجد سلیمان صفر (دقیقه ۲: محمد عباس زاده): از همان دقیقه اول حمله را شروع کرد و پشت محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی به دست آورد. ریکاردو آلوز یکی از برترین‌ پاسورهای لیگ با پای چپ سانتری را به محوطه جریمه انجام داد و محمد عباس‌زاده با ضربه سر محکم گل اول را برای میزبان به ثمر رساند.

تراکتور یک – نفت مسجدسلیمان یک (دقیقه ۵۸: میلاد باقری): درست از همان نقطه‌ای که تراکتور به گل رسید، یک ضربه کاشته برای نفت به دست آمد که رضا دهقانی یک دقیقه پس از ورودش به زمین پشت توپ قرار گرفت و سانتری را به محوطه جریمه انجام داد که با دفع عجیب اخباری توپ به پای میلاد باقری برخورد داشت و به گل تبدیل شد تا نتیجه بازی مساوی شود.

تراکتور یک – نفت مسجدسلیمان دو (دقیقه ۷۰: رضا دهقانی): تعویض طلایی مهاجری ورق بازی را برگرداند. رضا دهقانی از پشت محوطه جریمه با پای راست اقدام به شوتزنی کرد و شوت او با زیبایی هر چه تمام‌تر به تور دروازه بوسه زد تا سوپر گل شاهد باشیم.
تراکتور دو – نفت مسجدسلیمان دو (دقیقه ۸۳: محمد عباس زاده): تراکتور که برای ثبت گل تساوی سراسر حمله شده بود، توسط رزاق پور از سمت چپ صاحب موقعیت شد. این بازیکن از سمت چپ سانتری را به محوطه جریمه انجام داد و عباس‌زاده با قیچی برگردانی زیبا گل دوم خود و تراکتور را به ثمر رساند.
تراکتور سه – نفت مسجدسلیمان دو (دقیقه ۹۰: محمد عباس زاده): بازیکنان تراکتور توپی را پشت دفاع نفت ارسال کردند که سجاد دانایی صاحب توپ شد. سپس با ارسال پاس دقیق به دهانه دروازه برای عباس‌زاده باعث شد تا این بازیکن با پای چپ دروازه را باز کرده و در این مسابقه هت‌تریک کند.

🥇بهترین بازیکن:
محمد عباس‌زاده- ثبت هت‌تریک در این بازی نه تنها او را بهترین بازیکن زمین کرد، بلکه بهترین بازیکن هفته نهم نیز است. عباس‌زاده در همان نیمه اول با ضربه سر دروازه نفت را فرو ریخت. در ادامه و در نیمه دوم با قیچی برگردانی زیبا تیمش را به بازی برگرداند و سپس در دقیقه ۹۰ با فرصت طلبی و جا گیری مناسب علاوه بر ثبت هت‌تریک، تراکتور را به برد مهمی رساند. عباس‌زاده حالا با شش گل بالاتر از لوکادیا، بهترین گلزن لیگ ایران است.

📌اتفاق ویژه:
۱- در نیمه اول داور مسابقه صحنه مشکوک‌ به پنالتی را برای تراکتور خطا نگرفت. صحنه‌ای که به نظر می‌رسید خطا به نفع میزبان باشد اما این اتفاق رخ نداد.
۲- در دقیقه ۹۰+۶ پیمان رنجبری موقعیت طلایی برای نفت را از دست داد و شوت او از داخل محوطه جریمه به تیر دروازه برخورد کرد تا بهترین فرصت برای نفتی‌ها از دست برود و آن‌ها بازنده زمین باشند.

🔴*حواشی:
*اعضای تیم تراکتور قبل از شروع بازی به سمت سرمربی نفت رفتند و با او برخورد گرمی داشتند. مهاجری سابقه کار در تبریز و تیم تراکتور را دارد.
*کاوه رضایی بر روی نیمکت تراکتور حضور دارد و در صورت صلاحدید بردیف به زمین می‌رود.
*سامان نریمان‌جهان قبل از ورود تیم مسجدسلیمان به زمین با کارمندان ورزشگاه، کادر فنی و بازیکنان تراکتور خوش و بش کرد.
*برخورد گرم کاوه رضایی و مهدی ثابتی از نکات جالب توجه قبل از بازی بود.
*در دقیقه ۲۸ برخوردی بین بازیکنان نفت و تراکتور داخل محوطه جریمه پیش آمد که بازیکنان و کادر فنی تراکتور اعتقاد به پنالتی داشتند. اما داور خطا را به نفع نفتی‌ها اعلام کردند و همین امر اعتراض شدید بردیف را به همراه داشت.
*دستیاران بردیف روبروی جایگاه برای انجام آنالیز نشسته بودند. اما نماینده فدراسیون به دلیل اینکه بازی بدون تماشاگر برگزار می‌شود، آن‌ها را مجبور به ترک جایگاه کرد.
*در دقیقه ۶۲ پیمان رنجبری با هادی محمدی کورسی را گذاشت که مدافع تراکتور بر روی زمین افتاد و داور به نفع تراکتور خطا گرفت. همین مورد باعث اعتراض شدید نیمکت نفت مسجدسلیمان اعتراض شدیدی به داور داشته باشند و یکی از اعضای کادر فنی این تیم اخراج شد. در این صحنه رنجبری می‌توانست با اخباری تک به تک شود که ترابیان، خطا اعلام کرد.
*در دقیقه ۸۰ بازی درگیری لفظی بین حسین شنانی و ریکاردو آلوز شکل که با دخالت بازیکنان دو تیم پایان یافت.
منبع: ورزش سه