رفع مشکل ۹۱ واحد تولیدی و صنعتی شبستر
رفع مشکل ۹۱ واحد تولیدی و صنعتی شبستر

✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: فرماندار شبستر از رفع مشکل ۹۱ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان خبر داد.به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران از شبستر، حسین عبدالهی فرماندار شبستر در بازدید از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی شبستر با اشاره به ضرورت رفع مشکل واحدهای تولیدی رونق […]


پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: فرماندار شبستر از رفع مشکل ۹۱ واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران از شبستر، حسین عبدالهی فرماندار شبستر در بازدید از چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی شبستر با اشاره به ضرورت رفع مشکل واحدهای تولیدی رونق تولید و افزایش اشتغال را جزء برنامه های اولویت دار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان دانست و اظهار داشت: اعضای ستاد رفع موانع تولید، زمینه سازی و فراهم کردن شرایط برای سرمایهگذاری، ایجاد اشتغال و رونق تولید می باشد و همه باید در راستای تحقق آن تلاش نمایند.
وی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ بنام سال رفع موانع تولید، تداوم سیاست های اقتصادی مسئولان برای رفع موانع تولید را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: همواره در مسائل بین دستگاههای دولتی و واحدهای تولیدی حامی و پشتیبان بخش تولید بوده به طوریکه از مجموع ۱۴۰ واحد تولیدی و صنعتی که در سال گذشته مورد بازدید قرار گرفته تا کنون مشکل ۹۱ واحد تولیدی و صنعتی برطرف گردیده و مشاغل آنها هم تثبیت شده است.
رئیس کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شبستر خاطرنشان کرد: برای رفع معضلات کوتاه مدت اقتصادی می‌توان از ابزارهایی همچون سیاست‌های تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها که توسط رهبری ابلاغ شده یاری گرفت، این سیاست‌ها نقشه راه کلان کشور برای حل معضلات اصلی اقتصادی است.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه عمده مشکلات اکثر واحدهای صنعتی تولیدی در شهرک صنعتی شبستر در حوزه های برق، راه، مخابرات، امور آب و زمین است از دستگاه‌های اجرایی خواست نهایت همکاری، هماهنگی و مساعدت را به واحدهای تولیدی و صنعتی داشته باشند.
عبدالهی مطرح کردن مشکلات واحدهای تولیدی که دارای ظرفیت های تولیدی موثر این شهرستان هستند را در این کار گروه خواستار شد و گفت : با اجرای مصوبات امیدواریم که موانع تولید کاهش یافته و رونق اشتغال در شهرستان افزایش یابد.
فرماندار شبستر افزود : این کارگروه باید نقشی را ایفا کند که با مثبت نگری و پیدا کردن راههای منطقی و هموار کردن زمینه، نه تنها مشکلات واحدهای اجرایی را حل نماید بلکه دستگاه های اجرایی نیز به وظایف خود عمل کنند.
بازدید و برگزاری نشست بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و نیمه تمام که از جمله برنامه های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شبستر می باشد، در این نشست هیات امناء شهرک صنعتی شبستر و برخی مدیران واحدهای تولیدی به طرح برخی مشکلات این شهرک پرداختند.

خبرنگار شبستر: علیرضا خوش نیت