برگزاری ۱۱۰ ویژه برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در قروه
برگزاری ۱۱۰ ویژه برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در قروه

✅ به گزارش خبرگزاری بسج از کردستان، صادق جمالی شامگاه روز گذشته در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان قروه اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ۱۱۰ عنوان برنامه فرهنگی در سطح شهرستان قروه برنامه ریزی شده است. وی افزود: از جمله برنامه‌های شاخص می‌توان به عطر افشانی مزار شهدا و راهپیمایی […]


به گزارش خبرگزاری بسج از کردستان، صادق جمالی شامگاه روز گذشته در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان قروه اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ۱۱۰ عنوان برنامه فرهنگی در سطح شهرستان قروه برنامه ریزی شده است.

وی افزود: از جمله برنامه‌های شاخص می‌توان به عطر افشانی مزار شهدا و راهپیمایی خانوادگی با شعار «قهرمان میدان یا ملوان ماندگار»، تجلیل از پیشکسوتان افتخار آفرین دفاع مقدس و مقاومت اشاره کرد.

جمالی خاطرنشان کرد: تجلیل از مدافعان سلامت، تجلیل از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری میز خدمت در روستای «اوریه»، افتتاح طرح‌های محرومیت زدایی در مدرسه شهید دده جانی سریش آباد، برگزاری یادواره شهدای دانش آموز مدرسه دلبران، برگزاری یادواره شهدای آبروی محله در مسجد امام حسین (ع) و رژه موتوری و خودرویی در سطح شهر از دیگر برنامه‌های این هفته است.

خلیل فعله‌گری فرماندار قروه نیز در این جلسه از هوشیاری و بصیرت انقلابی مردم قروه در مقابل توطئه‌های دشمنان تقدیر کرد.

وی افزود: همه ما موظفیم که در عرصه جهادتبیین نقش‌آفرینی کنیم و نسل جوان جامعه را با دستاورد‌ها و خدمات نظام اسلامی آشنا کنیم.