✅ تابناک _ به گفته ناظران محلی امروز یک شیء ناشناس در یکی از مناطق مسکونی شهر گرگان سقوط کرد و صدای انفجار ناشی از سقوط این شیء ناشناس در تمام شهر گرگان شنیده شد. در همین ارتباط معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان سقوط یک شیء ناشناس در گرگان را تایید کرد.سید […]


تابناک _ به گفته ناظران محلی امروز یک شیء ناشناس در یکی از مناطق مسکونی شهر گرگان سقوط کرد و صدای انفجار ناشی از سقوط این شیء ناشناس در تمام شهر گرگان شنیده شد.

در همین ارتباط معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان سقوط یک شیء ناشناس در گرگان را تایید کرد.سید علی مهاجر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این شیء ناشناس حوالی ساعت ۹ صبح ساقط شد و تکه های آن در مناطقی از شهر گرگان سقوط کرد.

وی شایعه ساقط شدن هشت فروند پهپاد را تکذیب کرد و گفت این تکه ها مربوط به یک شیء ناشناس است .معاون سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی استاندار گلستان اظهار داشت: نیروهای نظامی و امنیتی مشغول بررسی ابعاد این حادثه هستند.وی گفت: بر اثر سقوط این شیء ناشناس در مناطق مسکونی دو شهروند مجروح شدند.

لحظاتی پیش به گفته یک منبع آگاه تایید شد که تست یک سامانه موشکی، عامل حادثه امروز در گلستان بوده است. قرار است وزارت دفاع به زودی اطلاعیه ای در این باره منتشر کند.

حادثه‌ای که امروز در شهر گرگان پیش آمده بر اثر تست یک سامانه موشکی مجهز به کلاهک بارشی، توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رخ داده است. وزارت دفاع به زودی طی اطلاعیه‌ای جزئیات این حادثه را تشریح خواهد کرد.