مذاکره ایران و آمریکا درباره عراق مصلحت نیست / آمریکا مداخله نکند
مذاکره ایران و آمریکا درباره عراق مصلحت نیست / آمریکا مداخله نکند

✅ مذاکره ایران و آمریکا درباره بحران عراق به صلاح نیست و استقلال عراق با دخالت آمریکا به زیر سؤال می‌رود. خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: این نماینده مجلس نهم، با بیان اینکه مذاکره ایران و آمریکا درباره بحران عراق به صلاح نیست، گفت: استقلال عراق با دخالت آمریکا به زیر سؤال می‌رود. […]


مذاکره ایران و آمریکا درباره بحران عراق به صلاح نیست و استقلال عراق با دخالت آمریکا به زیر سؤال می‌رود.

خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: این نماینده مجلس نهم، با بیان اینکه مذاکره ایران و آمریکا درباره بحران عراق به صلاح نیست، گفت: استقلال عراق با دخالت آمریکا به زیر سؤال می‌رود.
 
علی مطهری با اشاره به ادعاهای اخیر کاخ سفید درباره احتمال گفت‌و‌گو با ایران در مورد بحران عراق، گفت: به نظر من گفت‌وگو و انجام مذاکره میان ایران و آمریکا درباره بحران عراق به صلاح نیست و نباید آمریکا را در این مقوله دخالت داد.

مذاکره ایران و آمریکا درباره عراق مصلحت نیست / آمریکا مداخله نکند

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: از طرف دیگر مردم عراق هم نباید دخالت آمریکا در موضوع عراق را بپذیرند و تا جایی که ممکن است بحران این کشور باید با اتکا به نیروهای داخلی رفع شود.

 
وی افزود:‌ به نظر مسئولان و مردم عراق حتی نباید برای حل بحران خود از همسایگان و کشورهای دیگر به‌ویژه آمریکا هم کمک بگیرند زیرا با این اقدام استقلالشان به زیر سؤال می‌رود، از این‌رو درخواست آمریکا برای مذاکره با ایران بی معنی است.
 
یک مقام کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کرد که امریکا ممکن است در حاشیه نشست های مربوط به برنامه هسته ای تهران، مذاکراتی با ایران در مورد بحران فزاینده عراق داشته باشد.

—————————————————————————————————–
👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی اطلاع پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران (اهر آنلاین ):
#تلگرام، #اینستاگرام #سایت
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران https://aminarasbaran.ir