شهادت ۹ کودک فلسطینی در کمتر از ۲ ماه توسط نظامیان صهیونیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
شهادت ۹ کودک فلسطینی در کمتر از ۲ ماه توسط نظامیان صهیونیست – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سازمان «یونیسف» (صندوق کودکان سازمان ملل) گزارشی را در خصوص آخرین جنایات نظامیان صهیونیست علیه کودکان فلسطینی در اراضی اشغالی منتشر کرد. بر این اساس، سازمان یونیسف در گزارش خود اعلام کرده است که صهیونیست‌ها در طول کمتر از ۲ ماه ۹ کودک فلسطینی را […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، سازمان «یونیسف» (صندوق کودکان سازمان ملل) گزارشی را در خصوص آخرین جنایات نظامیان صهیونیست علیه کودکان فلسطینی در اراضی اشغالی منتشر کرد.

بر این اساس، سازمان یونیسف در گزارش خود اعلام کرده است که صهیونیست‌ها در طول کمتر از ۲ ماه ۹ کودک فلسطینی را به شهادت رسانده‌اند. این کودکان به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده‌اند.

این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در ادامه گزارش خود آورده است که صهیونیست‌ها همچنین طی ماه‌های گذشته ۱۷۰ کودک فلسطینی را تنها در شهر قدس بازداشت کرده‌اند. یونیسف همچنین اعلام کرده است که به دلیل کسری بودجه دیگر قادر به حمایت از کودکان فلسطینی نیست.

گفتنی است، سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان و به ویژه کودکان بیش از پیش تشدید شده است. کابینه نفتالی بنت نیز همچون نتانیاهو سیاست‌های خصمانه‌ای را علیه فلسطینیان اتخاذ کرده است.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir