شنیده شدن صدای سومین انفجار در نزدیکی فرودگاه کابل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
شنیده شدن صدای سومین انفجار در نزدیکی فرودگاه کابل – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، یک خبرنگار ارشد شبکه خبری راشاتودی روز پنج شنبه از شنیده شدن صدای یک انفجار دیگر از جانب فرودگاه کابل خبر داد. این در حالی است که در اثر دو انفجار پیشین در این فرودگاه، دهها تن از جمله شماری از نظامیان آمریکایی کشته و زخمی […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشاتودی، یک خبرنگار ارشد شبکه خبری راشاتودی روز پنج شنبه از شنیده شدن صدای یک انفجار دیگر از جانب فرودگاه کابل خبر داد.

این در حالی است که در اثر دو انفجار پیشین در این فرودگاه، دهها تن از جمله شماری از نظامیان آمریکایی کشته و زخمی شدند.

خبرگزاری اسپوتنیک روسیه نیز در گزارشی خبر شنیده شدن صدای سومین انفجار در نزدیکی فرودگاه بین المللی حامد کرزای در شهر کابل، پایتخت افغانستان، را تأیید کرد.

خبرنگاران حاضر در محل حادثه اعلام کردند که حمله پیچیده در پایتخت افغانستان همچنان ادامه دارد، هرچند اطلاعات مربوط به شمار کشته شدگان و مجروحان سومین انفجار هنوز در دست نیست.

این حملات مرگبار درست ساعاتی پس از آن اتفاق افتاد که مقامات انگلیس و آمریکا به اتباع خود و کشورهای متحدشان در مورد دور ماندن از فرودگاه کابل هشدار دادند. آنها مدعی بودند که گزارش‌هایی در مورد «خطر قریب الوقوع یک حمله تروریستی» دریافت کرده‌اند.

گفتنی است، ساعاتی پیش در دروازه شرقی فرودگاه کابل موسوم به «ابی گیت» یک انفجار به وقوع پیوست که با دومین انفجار در نزدیکی هتل بارون همراه شد.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir