شمار ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات مجلس تا پایان امروز – پایگاه خبری خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران
شمار ثبت‌نام‌کنندگان انتخابات مجلس تا پایان امروز – پایگاه خبری خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران

✅ به گزارش ایسنا، محسن اسلامی افزود: در روز سوم ثبت نام نهایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۲۹۶ نفر نام نویسی کردند که در مجموع این سه روز، تعداد ثبت نام‌کنندکان به ۳۹۰۹ نفر رسید. وی افزود: تاکنون شامل ۹۱ درصد تبت نام کنندگان آقایان و ۹ درصد خانم ها می شود. استان […]


به گزارش ایسنا، محسن اسلامی افزود: در روز سوم ثبت نام نهایی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ۲۲۹۶ نفر نام نویسی کردند که در مجموع این سه روز، تعداد ثبت نام‌کنندکان به ۳۹۰۹ نفر رسید.

وی افزود: تاکنون شامل ۹۱ درصد تبت نام کنندگان آقایان و ۹ درصد خانم ها می شود. استان های البرز، تهران، قم، چهارمحال و بختیاری، اردبیل و یزد بیشترین ثبت نام کنندگان را داشته اند و ۳۴ درصد داوطلبان در بازه سنی ۳۰ تا ۴۰ سال، ۳۵ درصد در بازه ۴۰ تا ۵۰ سال، ۲۴ درصد در بازه ۵۰ تا ۶۰سال و شش درصد در بازه ۶۰ تا ۷۵ سال بوده اند. البته این اعداد اعشار هم دارد.

اسلامی خاطرنشان کرد:  داوطلبان باید گواهی پنج سال سابقه فعالیت اجرایی، آموزشی، پژوهشی یا قضایی که از دستگاه‌ها دریافت کردند را بارگذاری و یک حساب غیر تجاری اعلام کنند که صرفا مخصوص انتخابات بوده و دریافت و واریز به آن نداشته باشند.