دیدگاه‌ها برای خودرو زانتیا ۸ هوادار تراکتور را زیر گرفت با مبین شاهمحمدپور
دیدگاه‌ها برای خودرو زانتیا ۸ هوادار تراکتور را زیر گرفت با مبین شاهمحمدپور

✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: بر اثر برخورد خودرو زانتیا با تماشاگران تراکتور هنگام خروج از ورزشگاه یادگار امام کام هواداران تراکتور را از این پیروزی بزرگ تلخ کرد.به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران به نقل از نصر، روز جمعه پس از اتمام دیدار تیم های تراکتور و سپاهان هواداران تیم […]


پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران: بر اثر برخورد خودرو زانتیا با تماشاگران تراکتور هنگام خروج از ورزشگاه یادگار امام کام هواداران تراکتور را از این پیروزی بزرگ تلخ کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران به نقل از نصر، روز جمعه پس از اتمام دیدار تیم های تراکتور و سپاهان هواداران تیم تراکتور شادمان از پیروزی بزرگ مقابل صدرنشین لیگ در حال خروج از ورزشگاه یادگار امام تبریز بودند که بر اثر برخورد خودرو زانتیا با ۸ هوادار تراکتور آنها را روانه بیمارستان کرد.
خانواده چندنفر از مصدومان این حادثه در گفتگو با خبرنگار نصر ضمن تایید این خبر اعلام کردند اکثر مصدومان این حادثه در سنین ۱۶ ساله بوده و به دلیل شکستگی ها و آسیب به سر در بیمارستان بستری هستند.


همچنین بر اساس اعلام مصدومان این حادثه، خودرو زانتیا از سرعت بالایی برخوردار بوده و به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه با ۸ هوادار تراکتور و خودروی عبور برخورد شدید داشته است.
گفتنی است اکثر مصدومان این حادثه نوجوانان فوتبالیست آکادمی های فوتبال تبریز بودند که در آستانه حضور در مسابقات به دلیل مصدومیت شدید قادر به حضور در مسابقات نخواهند شد.