اعمال کاهش تردد مسافری ناوگان حمل و نقل عمومی به یک سوم ظرفیت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
اعمال کاهش تردد مسافری ناوگان حمل و نقل عمومی به یک سوم ظرفیت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

✅ به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی راهداری آذربایجان شرقی، اورجعلی علیزاده افزود: این اقدام در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونای کشور به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا پنجم شهریور انجام می‌شود. وی با اشاره به اینکه تردد بین شهری هموطنان با وسائط نقلیه شخصی از استانی […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی راهداری آذربایجان شرقی، اورجعلی علیزاده افزود: این اقدام در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونای کشور به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا پنجم شهریور انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تردد بین شهری هموطنان با وسائط نقلیه شخصی از استانی به استان دیگر نیز تا پنجم شهریور ممنوع است، اظهار داشت: نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در این مدت نظارت‌های میدانی و سیستمی بر فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری استان را تشدید کرده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: نظارت بر اجرای مصوبه اخیر و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سفرهای بین شهری ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری حساسیت ویژه ای دارد و این اداره کل بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مبدا، حین سفر و مقصد سفر سختگیرانه نظارت می‌کند.

علیزاده، با تاکید بر رعایت دقیق این مقررات توسط دست اندرکاران حمل و نقل مسافر شامل شرکت‌ها و رانندگان ادامه داد: این اداره کل با استفاده از همه ظرفیت‌ها و هم افزائی نیروهای عملیاتی بر تأمین ایمنی و سلامت عملیات حمل و نقل در استان دار این ایام اقدام می‌کند.

📢


💻
منبع

👁‍🗨 ۳ رسانه عمومی امین ارسباران :
در #تلگرام، #اینستاگرام #سایت
✅ پایگاه خبری و تحلیلی امین ارسباران(اهر آنلاین )

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
🔗 تلگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://t.me/aminArasBaranNew
🔗 اینستاگرام پایگاه خبری امین ارسباران https://instagram.com/aminarasbaran.ir
🌏 وب سایت پایگاه خبری امین ارسباران
https://aminarasbaran.ir