شنبه : ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

خانه» اخبار ورزشی » قلعه نویی: شرایط پیش آمده برای تراکتورسازی را در عمرم ندیده ام
تاریخ انتشار شنبه 23 بهمن 95 - 10:33

قلعه نویی: شرایط پیش آمده برای تراکتورسازی را در عمرم ندیده ام

امین ارسباران:به گزارش ایرنا، امیر قلعه نویی جمعه شب در کنفرانس خبری پیش از بازی با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زمانی تیم بود ورزشگاه نداشتیم، ورزشگاه آماده شد هوادار محروم شد و اخیرا که بازیکنان محروم شدند و این شرایط برای کمتر تیم فوتبالی پیش می آید.وی با تشکر از محمد ایران پوریان و هادی محمدی و شهرام گودرزی که برغم مصدومیتشان در بازی با پرسپولیس به میدان رفتند افزود: این بازیکنان نشان دادند که به مردم آذربایجان و تیم تراکتورسازی عرق بالایی دارند.وی اضافه کرد: پس از بازی با پرسپولیس تیم از نظر روحی و روانی جمع شده و بازیکنان با انگیزه بالایی تمرین کردند.
وی در مورد تیم ذوب آهن گفت: این تیم تیم خیلی خوبی است و از لحاظ تاکتیکی یکی از بهترین های لیگ است و ما فردا بازی خیلی سختی مقابل این تیم داریم.


قلعه نویی به شرایط تیمش و حوادثی که پیش آمده اشاره کرد و گفت: البته بازیکنان سایه ای در کنار تیم هستند و می توانند تیم را در مسیر قهرمانی و رسیدن به هدف همراهی کنند و خیلی از تیم ها آرزویشان است که یکی از آنها را داشته باشند.
وی همچنین از هواداران تیم تراکتور که در چند روز اخیر در تمرین تیم حضور یافتند تشکر کرد و گفت: انتظار ما از هواداران حضور در کنار تیم و احترام به تیم حریف است.
قلعه نویی افزود: در بازی فردا فرزاد حاتمی به دلیل کارت قرمزی که در مصاف با پرسپولیس گرفت محروم است و مصدومان تیم شرایط بهتری دارند و به شرایط آرمانی رسیده و می توانند بازی کنند.
وی در مورد بنگر اظهار کرد: درست نیست در مورد وی صحبت کنم این بازیکن در اختیار باشگاه است و باشگاه در مورد وی تصمیم می گیرد.
قلعه نویی گفت: کسی نیستم که آدم را در شرایط سخت تنها بگذارد من ۲ بار به این بازیکن فرصت دادم و تاوان این فرصت دادن را دیدم.
وی خواستار همکاری با مدیرعامل و دادن فرصت سه چهار ساله به وی شد و افزود: این فرصت می تواند تراکتور رویایی عینیت بخشد چه با من چه بدون من.
تراکتورسازی تبریز و ذوب آهن اصفهان از هفته بیست و یکم لیگ برتر ساعت ۱۵ فردا در استادیوم یادگار امام ره تبریز به مصاف هم می روند.

به اشتراک بگذارید...

نظر خود را بگذارید