شنبه : ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

خانه» مصاحبه اختصاصی » و باز هم “فرهنگ ” مظلوم…
تاریخ انتشار جمعه 21 خرداد 95 - 02:16

و باز هم “فرهنگ ” مظلوم…

لیست بدوی عضویت نمایندگان مجلس شورای اسلامی دوره دهم خودی نشان داده است. در حالی که نمایندگان خود را مطیع و فرمانبر ولی فقیه می دانند و برای افزودن کلاس برای کلام خود مدام از فرهنگ و آسیب های آن می گویند و مقام معظم رهبری اخیرا” در دیدار با نمایندگان دور دهم مجلس موضوع پرداختن به فرهنگ را بلد فرمودند و بدان تاکید کردند

 

مهدی شنابی

? فقط ۴ نفر از نمایندگان خواستار عضویت در کمسیون فرهنگی مجلس هستند و در قبال آن کمسیون هایی دیگر چون “امنیت ملی و سیاست خارجی ” تا ۳۸ نفر متقاضی اولیه ثبت نامی داشته است.
با این اوضاع مجلس مجبور است از کمسیون های دیگر اعضایی را بریده و به “زور” وصله بر کمسیون فرهنگ کند . کسانی که به زور به جایی وصله شوند چه کارهایی می توانند بکنند که تاثیر گذار باشد چه تصمیمات گرانی می توانند مصوب کنند و چه راهکارهایی می توانند پیشنهاد دهند برای همکارانشان برای پیشبرد فرهنگ؟!! وای بر فرهنگی که در بین نمایندگان ۴ نفر داوطلب دارد و وای بر کمسیونی که با وصله ها و اجباری ها پر خواهد شد.
حال این مورد بر ذهن مخطور است:
?فرهنگی که در مجلس قانون گذاری و در بین مردان و زنان مدعی به اولویت ها مظلوم واقع است چگونه می تواند در زندگی افراد معمولی مملکت توفیقی داشته باشد ؟!!

?آیا جز این است که این گونه فرهنگی ،همواره یدک کش صفت “مظلوم ” خواهد ماند؟!!!

نویسنده : مهدی شنابی

به اشتراک بگذارید...

نظر خود را بگذارید