پنج شنبه : ۲۵ مهر ۱۳۹۸

خانه» بایگانی 3 شهریور, 1398
دسته ، تاریخ پنج شنبه : ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۳

بازیگر پیشکسوت داریوش اسد زاده در سن ۹۶ سالگی درگذشت +جزئیاتبازیگر سینما و تئاتر داریوش اسد زاده در سن ۹۶ سالگی درگذشت


Source link

تبانی در خرید ۶ هزار خودروی رانتی و چند صد کیلو طلا در راستای وظایف نمایندگی است؟/ نقش عزیزی در ایجاد بحران پوشکی چه بود؟جنابعالی در پاسخ به استعلام دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران در ارتباط با تخلفات آقایان محمد عزیزی نمایندۀ ابهر و فریدون احمدی نمایندۀ زنجان در تاریخ بهمن ۱۳۹۷ اعلام کرده اید که با توجه به بررسی به عمل آمده و توضیحات نامبردگان، رفتار آقایان در تخلفات خودرویی و طلا خارج از مصادیق ایفای وظایف نمایندگی تشخیص داده نشد. در این باره چند پرسش پیش می‌آید…


Source link

نامه انتقادی توکلی به هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان/ مجلس: ۳ نماینده در پرونده سایپا نقش داشتند که فقط ۲ نفر دستگیر شدند/ صحبت لاریجانی با رئیس قوه قضائیه درباره نمایندگانی که بازداشت شدندجنابعالی در پاسخ به استعلام دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران در ارتباط با تخلفات آقایان محمد عزیزی نمایندۀ ابهر و فریدون احمدی نمایندۀ زنجان در تاریخ بهمن ۱۳۹۷ اعلام کرده اید که با توجه به بررسی به عمل آمده و توضیحات نامبردگان، رفتار آقایان در تخلفات خودرویی و طلا خارج از مصادیق ایفای وظایف نمایندگی تشخیص داده نشد. در این باره چند پرسش پیش می‌آید…


Source link

تهدید آمریکا با استفاده ابزاری از داعش در منطقه پا برجاست


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم دومین سالگرد آزادسازی تپه‌های عرسال در شرق لبنان از دست تروریست‌های تکفیری گفت: حضور گسترده در این مراسم نخستین پاسخ به تجاوزگری‌های شب گذشته رژیم صهیونیستی است.

به اهالی منطقه البقاع و ملت لبنان به خاطر این پیروزی تبریک می‌گویم و ملت ملت سوریه نیز تبریک می‌گویم، زیرا این نبرد بخش مهمی از نبرد بزرگی بود که در سوریه جاری بود.

این پیروزی‌ها، پیروزی همه نیرو‌های مقاومت لبنان و فلسطین و ارتش‌های لبنان و سوریه است.

من درباره تجاوزگری بسیار بسیار خطرناک (تجاوز پهپاد‌های رژیم صهیونیستی به جنوب بیروت) سخن خواهم گفت.

تحولات سال‌های اخیر که جنگ جرود عرسال به آن پایان داد، یک حادثه گذرا نبود. ‎

ما در مرحله گذشته برای مقابله با پروژه تقسیم منطقه مبارزه کردیم و باید کسانی را که به تروریست‌ها کمک کرده و آن‌ها را مجهز به سلاح کردند و دل به آن‌ها بسته و از آن‌ها در سطح سیاسی و رسانه‌ای دفاع کردند، یادآور شویم. ‎

باید به یاد بیاوریم که نبرد از همان آغاز بر دوش ارتش سوریه و مردان مقاومت بود و ارتش لبنان در آن زمان از وارد عمل شدن منع شده بود. ‎

نبرد بیرون راندن جبهه النصره (از منطقه جرود عرسال) با بازوان مقاومت انجام شد. سپس مرحله پایانی علیه گروه تروریستی داعش انجام شد که در آن ارتش لبنان مشارکت داشت. ‎

تصمیم رسمی لبنان برای ورود ارتش لبنان به نبرد جرود عرسال شجاعانه بود. ‎

برخی امروز وقتی از نبرد جرود عرسال صحبت می‌کنند، نقش مقاومت و ارتش سوریه را نادیده می‌گیرند. باید از نقش آمریکا صحبت کنیم که از دولت لبنان خواست تا در نبرد جرود عرسال دخالت نکند و جلوی حزب الله را از ورود به این نبرد بگیرد. ‎

داعش بهانه آمریکا برای احیای نقش نیروهایش در عراق بود و اکنون برای باقی ماندن این نیرو‌ها در عراق در تلاش برای احیای این گروه تروریستی هستند.

این آمریکایی‌ها بودند که داعش را ایجاد کردند و همچنان از آن محافظت می‌کنند و از این گروه بهره برداری می‌کنند و خطر همچنان پا برجاست. آمریکایی‌ها در تلاش برای احیای دوباره داعش در عراق به علت پیشنهادی قانونی هستند که خواهان اخراج نیرو‌های آمریکایی از عراق استلإ، زیرا داعش بهانه بازگشت نیرو‌های آمریکایی در عراق بوده است.

ما باید به این پیروزی بزرگ (علیه تروریست‌ها در جرود عرسال) افتخار کنیم. دعش امروز در دورترین فاصله از کشور ما است. ‎

سوریه با گام‌های ثابت در میسر پیروزی نهایی حرکت می‌کند و ادلب و همچنین شرق فرات به آغوش دولت سوریه بازخواهد گشت. ‎

 

سخن آمریکایی‌ها درباره اینکه داعش قدرت خود را در سوریه و عراق بازیافته است، بسیار خطرناک است. تهدید آمریکا همچنان پا برجاست. این آمریکا است که برخی سران داعش را به افغانستان منتقل کرد و عراقی‌ها و افغان‌ها تصاویری از هواپیما‌های آمریکایی دارند که این مدعا را تایید می‌کند.

این امر در چارچوب سیاست آمریکا برای آینده افغانستان است. این سیاست مبتنی بر بازگشت جنگ داخلی در این کشور است. ‎

بعد از پایان نبرد در جرود عرسال و خروج گروه‌های مسلح، ما این نبرد را به همراه ارتش سوریه و هم پیمانانش تکمیل کردیم و امروز می‌توانیم بگوییم که داعش دور از کشورما است. همچنین جبهه النصره نیز دور از لبنان و مرز‌های لبنان بعد از آزادسازی کامل حومه شمالی حماه و خان یونس و پیشرفت و پیشروی حاصل شده است و این امر خطرات را از لبنان دور می‌کند و این نتایج مهمی برای سوریه دارد و بدان معنا است که سوریه در میسر ثابت خود به سمت پیروزی نهایی گام برمی‌دارد.

دولت و ارتش سوریه در بهترین وضعیت هستند و توان کسب دستاورد و پیروزی را دارند و ادلب و شرق فرات به آغوش سوریه بازخواهد گشت. ‎

همه این تحولات از نگاه لبنان به این معنا است که خطرات تروریستی و تکفیری در قالب نظامی آن در کمترین حد قرار دارد و از مرز‌های ما دور است. اگر شهدا و مجروحان نبودند، این دستاورد به دست نمی‌آمد. من از رهبری و ارتش و ملت سوریه برای همه این جانفشانی‌ها تشکر می‌کنم و باید از جمهوری اسلامی ایران نیز تشکر کنم. ‎

خطر بسیار دور شده است، اما نباید به گونه‌ای رفتار کنیم که خطر تمام شده است.

اولین دغدغه منطقه بقاع امروز مسئله امنیتی است. همواره باید تاکید کنیم که تامین امنیت، مسئولیت دولت و ارتش و دستگاه‌های امنیتی است. همواره گفته‌ام که نباید به کسی اجازه داد که روند را به گونه‌ای سوق دهد که حزب الله یا هر نیروی سیاسی این مسئولیت را برعهده بگیرد. این دامی است که نباید در آن بیفتیم. جایز نیست که اهالی منطقه ما را به این سمت سوق دهند. اصلا جایز نیست که اهالی بقاع این گفته را بشنوند که به ما ربطی ندارد. این منطق یک دولت یا منطقه مسئولان یک دولت نیست. نباید افرادی با چنین تفکراتی مسئولیت داشته باشند. این بقاع و منطقه الهرمل هستند که این کشور را حفظ کرده اند.

برخی می‌گویند که این امر نیاز به جانفشانی دارد، اما آیا این از مسئولیت‌های دولت نیست. وقتی جرود عرسال آزاد شد آیا این امر با بیانیه و سخنرانی انجام شد یا جافشانی و اهدای خون؟ کسی که آماده نیست تا برای امنیت مردم و حفاظت از جان آن‌ها جانفشانی کند، باید عذرخواهی کرده و استعفا دهد تا کسی به جایش بیاید که مسئولیت پذیر باشد. ‎

مردم این منطقه باید بخشی از مسئولیت را در کنترل فرزندان خود برعهده بگیرند و مشقت و مشکلات ارتش را وقتی اشتباهی روی می‌دهد، درک کنند. اما به هرحال خواهان عدم اشتباه هستیم، اما این اشتباه نباید باعث حذف حمایت مردمی از ارتش باشد، زیرا مجرمان همین را می‌خواهند. جایگزینی برای شما به جز ارتش و نیرو‌های امنیتی نیست.

یک سری مسائل نیاز به تلاش سیاسی مضاعف دارد. ما بر تشکیل شورای بعلبک هرمل و نیز عکار اصرار می‌ورزیم. این امر نیازمند تلاش بیشتر تشکل‌ها و نیرو‌های سیاسی است، ولی ما وظیفه خود می‌دانیم که همه توان خود را به کار بگیریم، اما باید بدانید که ما با موانع بزرگی به علت فساد و سهم خواهی روبرو هستیم.

ما به تلاش‌های خود ادامه خواهیم داد و دستاورد کسب خواهیم کرد و به شما می‌گویم که در هر زمانی که به علت فساد یا سهم خواهی یا عدم پذیرش برخی به بن بست برسیم، به شما رجوع خواهیم کرد و از شما کمک خواهیم خواست و در آن زمان مسئولیت را برعهده خواهید گرفت. در آن زمان در بعلبک تحصن نخواهیم کرد، بلکه در جایی که باید تحصن کنیم، آن را انجام خواهیم داد و صدای شما بلند خواهد بود، اما تا کنون به این نقطه نرسیده‌ایم، اما این احتمال وارد است.

در خصوص مسئله اسرائیل، آنچه شب گذشته روی داد بسیار خطرناک است و درباره جنبه‌های خطرناک بودن و موضعی که باید در سطح این حادثه و خطر گرفته شود، صحبت خواهم کرد. نباید این موضوع را دستکم گرفت. آنچه در آسمان ضاحیه (جنوب بیروت) روی داد، ورود یک پهپاد و یک هواپیمای نظامی بود که ما آن را داریم و جه بسا به رسانه‌ها ارایه بدهیم. بقایای هواپیمای دوم از آن نوعی نیست که برای تصویربرداری از عروسی‌ها و مناسبت‌ها اجاره می‌شود.

هواپیمای اول وارد منطقه هدف شد و یک هواپیمای شناسایی که مجهز به مواد منفجره نبود، در ارتفاع پایین به پرواز درآمد و این بدان معنا است که تلاش می‌کرد تا تصاویری را درباره هدف مورد نظر مخابره کند. ما آن را سرنگون نکردیم، اما جوانان محله با پرتاب سنگ آن را سرنگون کردند. شاید در نتیجه اشکال فنی بود یا به علت سنگ. بعد از مدتی هواپیمای دومی به صورت هجومی آمد و محل مشخصی را هدف قرار داد. ‎

آنچه دیشب روی داد، حمله با یک پهپاد انتحاری علیه هدفی در منطقه ضاحیه بود. این توصیف دقیق است. چرا می‌گوییم که خطرناک است. نبود قربانی یا زخمی از سطح خطر کم نمی‌کند. خواست خدا بود که یکشنبه شب این اتفاق نیفتاد. این اولین تجاوزگری پهپادی از زمان تجاوزگری ۱۴ اوت سال ۲۰۰۶ میلادی بود.

رژیم اسرائیل رسما اعتراف می‌کند که این حمله را انجام داده است. این نقض قواعد درگیری است که بعد از جنگ جولای برقرار شد. این تجاوز بزرگ و خطرناکی است. اگر در قبال این تجاوز خطرناک سکوت شود، مقدمه‌ای برای مسیر خطرناکی علیه لبنان خواهد بود و هر دو روز یک پهپاد انتحاری این ساختمان و این مکان و این جامعه را هدف قرار خواهد داد. یعنی تکرار سناریوی عراق که اکنون در جریان است. در سناریوی عراق که از چند هفته پیش آغاز شد، انبار‌های الحشد الشعبی با پهپاد هدف قرار می‌گیرد و اسرائیل به طور تلویحی مسئولیت آن را می‌پذیرد و افتخار می‌کند. عراقی‌ها چطور با این امر برخورد می‌کنند، به خودشان مربوط است، اما از نظر ما در لبنان، ما اجازه چنین روندی را نمی‌دهیم.

هر کاری برای جلوگیری از ایجاد روندی از این نوع انجام خواهیم داد. دولت آن را محکوم کرده و می‌گوید که تجاوزی صورت گرفته است و شکایت می‌کند. این خوب است، اما روند را متوقف نخواهد کرد. ما در مقاومت هرگز اجازه چنین روندی را با هر هزینه‌ای نخواهیم داد. زمانی که هواپیما‌های اسرائیلی می‌آمدند و محلی را در لبنان بمباران می‌کردند و در فلسطین اشغالی در امان بودند، گذشته است.

ارتش اسرائیل به ساکنان شمال فلسطین اشغالی می‌گوید که چیزی نیست، اما من امروز به آن‌ها و ساکنان فلسطین اشغالی می‌گویم که مطمئن نباشید و فکر نکنید که حزب الله اجازه تجاوزگری از این دست را خواهد داد. ‎

این خبر تکمیل می‌شود


Source link

گاوها، گرفتار مافیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 سید احمد مقدسی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گوشتی با بیان اینکه در حال حاضر میانگین قیمت گوشت گوساله در بازار هرکیلوگرم ۱۰۰ هزار تومان است، افزود: در شرایطی گوشت با این قیمت به مردم عرضه می‌شود که در ماه‌های اخیر قیمت دام زنده حدود ۱۰ هزار تومان کاهش یافته و در پی آن، قیمت گوشت باید دوبرابر، یعنی ۲۰ هزار تومان کمتر شود.

او گفت: اکنون می بینیم که نه تنها کاهش قیمت گوشت در بازار رخ نداده، بلکه حتی افزایش قیمت‌ها در عیدقربان نیز، با سپری شدن عید به سطح سابق برنگشته است.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گوشتی افزود: هنوز نمی‌دانیم چرا با کاهش قیمت ۱۰ هزار تومانی دام زنده، مردم مجبورند با همان قیمت بالای قبلی گوشت بخرند.

 

مقدسی افزود: در حال حاضر تولیدکنندگان، گوشت را به قیمت هرکیلوگرم ۶۰ هزار تومان عرضه می‌کنند.

 

گاوها، گرفتار مافیا
او یکی از دلایل کاهش ۹ تا ۱۰ هزار تومانی قیمت هرکیلوگرم دام زنده را افزایش تولید خواند و گفت: اکنون ما با انباشت دام مازاد در واحد‌های دامی مواجه ایم و همین امروز حدود ۶۰ هزار راس دام سنگین و ۳۰۰ هزار راس دام سبک در واحد‌های دامی انباشت شده که تقاضایی برای خرید آن‌ها در بازار نیست.

این تولیدکننده دام افزود: از همین رو ما از مسئولان وزارت جهاد کشاورزی درخواست کرده ایم که یا جلو واردات گوشت را بگیرند و یا اینکه اجازه دهند ما دام مازاد خود را صادر کنیم.

او دلیل اصلی افزایش قیمت گوشت را رخداد‌های مقطعی و فصلی دانست و گفت: به عنوان مثال در مواقعی مانند عید قربان به علت افزایش تقاضا در بازار قیمت‌ها افزایش می‌یابد، اما بعد از سپری شدن آن مقطع، دیگر قیمت‌ها در بازار کاهش نمی‌یابد و با کاهش تقاضا ما تولیدکنندگان ناچار به کاهش قیمت می‌شویم، اما در بازار این اتفاق رخ نمی‌دهد و مصرف کننده، گوشت را به همان قیمت بالای قبلی می‌خرد.

مقدسی با اشاره به حضور چند مرحله ای واسطه گری از نقطه تولید تا مصرف، افزود: اغلب این دلال‌ها و واسطه‌ها زمانی خودشان تولیدکننده بودند، اما وقتی با ضرر و زیان‌های متعدد روبرو شدند، در نتیجه حجم جامعه واسطه گری بیشتر از تولیدکننده‌ها شد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گوشتی گفت: دامدار نمی‌تواند دام زنده یا گوشت را در مغازه یا کنار خیابان بفروشد و مجبور است محصولش را در اختیار همین واسطه‌ها قرار دهد.

مقدسی با تکذیب این شایعه که دامداران، خودشان از عرضه دام خودداری می‌کنند تا محصول گران شود، گفت: چنین چیزی از نظر حرفه‌ای اصلا امکان پذیر و به صرفه نیست و کسانی این حرف را می‌زنند که اطلاعی درباره دام و پرورش آن ندارند.

او افزود: دام دستگاه نیست که بشود خاموش یا احتکارش کرد تا وقتی گران شد، آن را به فروش رساند.

مقدسی گفت: بهترین زمان کشتار گوساله ۱۵ تا ۱۶ ماهگی است که وقتی به این حد می‌رسد باید به کشتارگاه فرستاده شود، چون پس از ۱۶ ماهگی دیگر به وزن آن اضافه نمی‌شود و فقط می‌خورد.

وی افزود: با این قیمت نهاده‌های دامی که گاهی نایاب می‌شود، دامدار بایر برای هر روزی که دامش را نگه می‌دارد هزینه بپردازد و حتی احتمال کاهش وزن هم وجود دارد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی گاوداران گوشتی گفت: شفاف خدمت مردم عزیز عرض می‌کنم که مثل اغلب کشور‌های دیگر، در کشور ما نیز گوشت در سلطه مافیای مخصوص خود است.

او افزود: سال گذشته قیمت هر کیلوگرم گوشت در مغازه‌ها ۶۰ هزار تومان بود و ما گوشت و دام صادر می‌کردیم، اما وقتی به دلیل شرایط ارزی و افزایش ناگهانی قیمت‌ها، نرخ نهاده‌های دامی نیز افزایش یافت؛ یک شبه تصمیم گرفتند صادرات را ممنوع کنند و همین امر باعث رونق قاچاق شد، از سوی دیگر ارز دولتی برای واردات گوشت پرداخت کردند، اما قیمت گوشت نه تنها کاهش نیافت، بلکه بیشتر هم شد.

منصور پوریان، دبیر شورای تامین کنندگان نیز با تائید اظهارات مقدسی به موضوع انباشت دام زنده در واحد‌های دامی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر نه دام را در داخل می‌خرند و نه اجازه صادرات می‌دهند.

 

گاوها، گرفتار مافیا
پوریان با انتقاد از اینکه گوشت‌های منجمد خارجی بازار را پر کرده است، افزود: وقتی واردات وجود دارد، بازار داخلی به سراغ دام داخلی نمی‌آید و اگر هم بیاید یا به صورت چکی خرید می‌کند و یا توقع هماهنگ شدن دامدار با خود را دارد.


Source link

هشدار عضو جامعه روحانیت به اصولگرایان/ چندصدایی را کنار بگذارید، وگرنه ضرر خواهیم کرد/ اصولگرایان مردد در انتخاب «جمنا» یا «شورای وحدت» به عنوان سازوکار انتخاباتیبه رغم اینکه بنا به اذعان بسیاری از اصولگرایان، کار و مأموریت «جمنا» یا همان جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب پایان یافته و قرار بوده این ساز و کار صرفا برای انتخابات ۹۶ فعال باشد، برخی اصولگرایان انگار زیر بار اعلام پایان کار جمنا و پذیرش «شورای وحدت اصولگرایی» به عنوان ساز و کار انتخاباتی مجلس یازدهم نرفته اند و قرار بر این شده تا اصولگرایان پیرامون این موضوع در جلسات آتی خود تصمیم بگیرند…


Source link

هشدار عضو جامعه روحانیت به اصولگرایان/ چندصدایی را کنار بگذارید و گرنه ضرر خواهیم کرد/ اصولگرایان مردد در انتخاب «جمنا» یا «شورای وحدت» به عنوان سازوکار انتخاباتیعلیرغم اینکه بنا به اذعان بسیاری از اصولگرایان کار و ماموریت «جمنا» یا همان جبهه مردمی نیروهای انقلاب پایان یافته و قرار بوده این ساز و کار صرفا برای انتخابات ۹۶ فعال باشد، اما برخی از اصولگرایان انگار زیر بار اعلام پایان کار جمنا و پذیرش «شورای وحدت  اصولگرایی» به عنوان ساز و کار انتخاباتی مجلس یازدهم نرفته اند و قرار بر این شده تا اصولگرایان پیرامون این موضوع در جلسات آتی خود تصمیم بگیرند…


Source link

مس ناکامی آسیایی‌اش را جبران می‌کند؟

مس سونگون پس از ناکامی در جام باشگاه‌های آسیا باید از اعتبار فوتسال ایران در تورنمنت مشابه با شمایل جهانی دفاع کند.

به گزارش آناج، مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های جهان به میزبانی تایلند از فردا (دوشنبه) تا ۱۰ شهریور در بانکوک برگزار می‌شود. در این مسابقات ۹ تیم حضور دارند که در سه گروه سه تیمی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. مس سونگون نماینده ایران در این رقابت‌ها حضور دارد، چون این تیم در سال گذشته توانست در جام باشگاه‌های آسیا به مقام قهرمانی دست پیدا کند و به دنبال آن جواز حضور در جام باشگاه‌های جهان را هم کسب کرد.

نماینده فوتسال ایران در گروه سوم این رقابت‌ها با تیم‌های ال پوزو مورسیا اسپانیا و مگنوس برزیل هم گروه شده است که در روزهای ۴ و ۵ شهریور ماه باید به ترتیب به مصاف تیم‌های مگنوس برزیل و ال پوزو مورسیا اسپانیا برود.

اولین دوره مسابقات جام باشگاه‌های جهان از سال ۱۹۹۷ آغاز شد. این بازی‌ها تا سال ۲۰۰۱ به صورت غیر رسمی برگزار می‌شد و از سال ۲۰۰۴ زیر نظر فیفا قرار گرفته است، به همین دلیل تیم‌های معتبر باشگاهی تمایل زیادی به حضور در این بازی‌ها دارند. از ابتدای سال ۱۹۹۷ تاکنون این بازی‌ها در سال‌های ۲۰۰۲، ۲۰۰۳، ۲۰۰۹، ۲۰۱۰ و ۲۰۱۷ به دلایل مختلف برگزار نشده است. این برای دومین دوره پیاپی است که تایلند میزبانی آن را بر عهده دارد.

در آسیا نیز معمولا قهرمان جام باشگاه‌های آسیا یکی از تیم‌هایی است که به این مسابقات دعوت می‌شود. پیش از این دوبار تیم‌های تام ایران خودرو و تاسیسات دریایی در این مسابقات شرکت کرده‌اند. تامی‌ها زمانی که هنوز این بازی‌ها اعتبار کنونی را نداشت در اسپانیا به میدان رفتند که نتایج خوبی نگرفتند و تاسیسات دریایی نیز در سال ۲۰۱۶ در این مسابقات شرکت کرد. تاسیسات در این دوره با تیم‌های بارسلونای اسپانیا، کارلوس باربوسای برزیل و دینامو مسکو روسیه هم‌گروه بود که مقابل نمایندگان برزیل و اسپانیا شکست خورد و با تساوی مقابل نماینده روسیه در نهایت عنوان هفتمی بازی‌ها را از آن خود کرد.

حالا مس سونگون پس از ناکامی در کسب قهرمانی آسیا در شرایطی به میدان می‌رود که کار دشواری پیش رو دارد و بازی با نمایندگان برزیل و اسپانیا کار آسانی نخواهد بود. در این دوره تیم شن ژن چین هم حضور دارد که با بهره بردن از علی اصغر حسن‌زاده، احمد اسماعیل‌پور و حمید احمدی سه ملی پوش شاخص ایران می‌خواهد نتایج خوبی گرفته و نامش را در بین قدرت‌های فوتسال دنیا مطرح کند.

مس سونگون ایران، مگنوس برزیل، کورینتیانس برزیل، بوکاجونیورز آرژانتین، چونبوری بلووی تایلند، شن‌ ژن چین، الفتح السطاتی مراکش، بارسلونا اسپانیا و الپوزو مورسیا اسپانیا تیم‌های حاضر در این جام هستند.

تیم اینار مویستار اسپانیا با ۵ قهرمانی پرافتخارترین تیم این بازی‌هاست و پس از این تیم، کارلوس باربوسا برزیل با ۳ و مگنوس برزیل با دو قهرمانی قرار دارند.

انتهای پیام/


Source link

محسن هاشمی به شورای دو ساله ۱۵ داد؛ شما چه نمره‌ای می‌دهید؟شما به شورای شهر تهران چه نمره‌ای از ۲۰ می‌دهید؟ اگر بخواهید سه اقدام مثبت و مؤثر شورای جدید را بیان کنید به چه مسائلی اشاره می‌کنید؟ اگر بخواهید سه اقدام اشتباه و پر اشکال شورای جدید را بیان کنید، به چه مسائلی اشاره می‌کنید؟ با روی کار آمدن شورای جدید شما با چه تغییری در زندگی شهروندی خود در تهران مواجه شدید؟


Source link

محسن هاشمی به شورای ۲ ساله ۱۵ داد، شما چه نمره‌ای می‌دهید؟شما به شورای شهر تهران چه نمره ای از بیست می دهید؟
اگر بخواهید سه اقدام مثبت و موثر شورای جدید را بیان کنید به چه مسائلی اشاره می کنید؟
اگر بخواهید سه اقدام اشتباه و پر اشکال شورای جدید را بیان کنید به چه مسائلی اشاره می کنید؟
با روی کار آمدن شورای جدید شما با چه تغییر در زندگی شهروندی خود در تهران مواجه شدید؟


Source link