شنبه : ۲ شهریور ۱۳۹۸

خانه» بایگانی 14 خرداد, 1398
دسته ، تاریخ شنبه : ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷

زرنگ بازی‌های سیاسی آمریکایی‌ها بر مسئولان و ملت ایران تاثیری نداردرهبر انقلاب با بیان اینکه در این ۳۰ سال تلاش‌های زیادی صورت گرفته است برای اینکه یاد و نام امام خمینی (ره) کمرنگ شود، افزودند: شیطنت‌های زیادی صورت گرفته است برای اینکه اصول، فکر و راه امام در اداره کلان جمهوری اسلامی ایران نادیده گرفته شود. سعی شده است جاذبه بی نظیر امام بزرگوارمان کمرنگ شود و کاهش پیدا کند.


Source link

هزینه تسلیم مقابل دشمن بیشتر از هزینه مقاومت استرهبر انقلاب با بیان اینکه در این ۳۰ سال تلاش‌های زیادی صورت گرفته است برای اینکه یاد و نام امام خمینی (ره) کمرنگ شود، افزودند: شیطنت‌های زیادی صورت گرفته است برای اینکه اصول، فکر و راه امام در اداره کلان جمهوری اسلامی ایران نادیده گرفته شود. سعی شده است جاذبه بی نظیر امام بزرگوارمان کمرنگ شود و کاهش پیدا کند.


Source link

هزینه تسلیم مقابل دشمن بیشتر از هزینه مقاومت است/ مسئولان و ملت ایران فریب زرنگ‌بازی «ترامپ» را نمی‌خورند/ شرط پیشرفت این است که آمریکایی‌ها نزدیک نیایندرهبر انقلاب اسلامی گفتند: ۳۰ سال است از طرف دشمنان گوناگون و از طرف بعضاً افراد غافل این‌گونه تلاش‌ها انجام می‌گیرد لکن واقعیت تماماً به عکس خواسته مخالفان و دشمنان جریان پیدا کرده است؛ واقعیت این است که از جاذبه امام خمینی(ره) نه فقط کاسته نشده است، بلکه حتی امتداد بیشتری هم پیدا کرده است…


Source link

جاذبه امام امتداد بیشتری پیدا کرده است/ قدردانی رهبری از حضور مردم در روز جهانی قدسرهبر انقلاب اسلامی گفتند: ۳۰ سال است از طرف دشمنان گوناگون و از طرف بعضاً افراد غافل این‌گونه تلاش‌ها انجام می‌گیرد لکن واقعیت تماماً به عکس خواسته مخالفان و دشمنان جریان پیدا کرده است؛ واقعیت این است که از جاذبه امام خمینی(ره) نه فقط کاسته نشده است، بلکه حتی امتداد بیشتری هم پیدا کرده است…


Source link

رهبر انقلاب: جاذبه‌ بی‌نظیر امام امتداد بیشتری پیدا کرد/ حضور بیش از ۳۵۰ هزار زائر در مراسم ارتحال امام/ مردم، مسئولان و مهمانان خارجی در حرم امام(ره)/ بیش از ۳۵۰ خبرنگار داخلی و خارجی این مراسم را پوشش دادندهمزمان با آخرین ساعات پر فیض و ملکوتی ماه میهمانی خدا، همایش عظیم و سراسری ملت بزرگ ایران در سی امین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(سلام الله علیه) که امروز ۱۴ خرداد در سراسر کشور و در حرم مطهر آن عزیز راحل برگزار شد تا پس از سی سال بار دیگر ملت ایران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کنند…


Source link

حضور بیش از ۳۵۰ هزار زائر در مراسم ارتحال امام/ مردم، مسئولان و مهمانان خارجی در حرم امام(ره)/ بیش از ۳۵۰ خبرنگار داخلی و خارجی این مراسم را پوشش دادندهمزمان با آخرین ساعات پر فیض و ملکوتی ماه میهمانی خدا، همایش عظیم و سراسری ملت بزرگ ایران در سی امین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(سلام الله علیه) که امروز ۱۴ خرداد در سراسر کشور و در حرم مطهر آن عزیز راحل برگزار خواهد شد تا پس از سی سال بار دیگر ملت ایران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کنند…


Source link

مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) آغاز شدهمزمان با آخرین ساعات پر فیض و ملکوتی ماه میهمانی خدا، همایش عظیم و سراسری ملت بزرگ ایران در سی امین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(سلام الله علیه) که امروز ۱۴ خرداد در سراسر کشور و در حرم مطهر آن عزیز راحل برگزار خواهد شد تا پس از سی سال بار دیگر ملت ایران با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کنند…


Source link

ماجرای دیدار پگاه آهنگرانی با کدخداییانتخابات سال ۸۸ پس از ده سال همچنان موضوعی خبر ساز در رسانه هاست و حالا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی این پرونده دوباره باز شده است.


Source link

شبی که ماه کامل شد از معرفی و تاریخ اکران تا ترانه محسن چاوشیشبی که ماه کامل شد تازه‌ترین فیلم نرگس آبیار بعد از درخشش از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و کسب ۶ سیمرغ بلورین از ۱۵ خردادماه در سینما‌های کشور اکران می‌شود.


Source link

ترامپ نه فقط مزاحم بلکه تهدید است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست هم در مقاله ای با اشاره به سفر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به انگلیس، نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه برنامه سفر پرمشغله ای در لندن دارد.

وی در حالی که دیشب مهمان ضیافتی در کاخ باکینگهام بود، قرار است امروز با ترزا می نخست وزیر انگلیس که استعفای خود را برای اواخر این هفته طوری زمان بندی کرد تا بتواند برای دیدار ترامپ نیز همچنان بر سر قدرت باشد، گفتگو کند.

ترامپ همچنین مهمان ضیافت شام رسمی در اقامتگاه سفیر آمریکا است و فردا نیز در مراسم یادبود نبرد نرماندی D-Day شرکت می کند. اما این مراسم ها و تشریفات باشکوه نمی تواند فشارهای آشکاری را که با ورود ترامپ به لندن ایجاد شده است از دید پنهان نگه دارد. انتظار می رود روز سه شنبه اجتماعات گسترده ای در اعتراض به سفر ترامپ و سیاست های ضد زن، ضد زیست محیطی و ضد مهاجرتی وی در قلب پایتخت انگلیس برگزار شود.
دونالد ترامپ نیز به نوبه خود برای این مبارزه آماده است. وی پیش از آن که هواپیمایش در انگلیس فرود آید، در مصاحبه با روزنامه سان – همان روزنامه ای که در مصاحبه مشابه با آن، مگان همسر شاهزاده هری را “حال به هم زن” نامیده بود – گفت حامی نایجل فراژ و بوریس جانسون سیاستمداران تندرو طرفدار برگزیت است.
دونالد ترامپ حمایت خود از خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را پنهان نگه نداشت و مشتاقانه رهایی این کشور از بند این اتحادیه قاره ای را آرزو کرد. بوریس جانسون رقیب اصلی برای جانشینی ترزا می در رقابت هایی که روز جمعه آغاز می شود، ممکن است حامی دونالد ترامپ باشد اما همیشه این طور نبوده است.
یکشنبه شب فعالان مخالف برگزیت، تصاویری از بوریس جنسون در سال ۲۰۱۵ را زمانی که وی شهردار لندن بود به اشتراک گذاشتند که در آنها از نادانی و جهالت کسالت بار ترامپ انتقاد می کرد و وی را برای ریاست جمهوری آمریکا فرد نامناسبی می دانست.
حتی اکنون نیز شمار معدودی از محافظه کاران می خواهند نزدیک به رئیس جمهور آمریکا دیده شوند، کسی که به لحاظ تاریخی بین مردم انگلیس محبوب نیست.
و اینک شهردار کنونی لندن. ترامپ همچنین در حالی وارد فرودگاه لندن شد که در توئیتی به صادق خان شهردار لندن حمله لفظی کرد و پس از آن که صادق خان، ترامپ را نمونه بزرگی از راست گرایی افراطی رو به رشد و تهدیدی برای همه جهان دانست ؛ شهردار لندن را بازنده نامید.
ترامپ همچنین در توئیت هایی از انگلیس به عملکرد رسانه های آمریکا برای پوشش خبری آن چه که وی دوست ندارد و شکایت از ناتوانی وی در تماشای شبکه جناح راست فاکس نیوز، حمله کرد. شماری از سیاستمداران بلندپایه انگلیس نیز در اقدامی مناسب از ضیافت روز دوشنبه با حضور ترامپ سر باز زدند که از جمله آنها می توان به جرمی کوربین رهبر حزب کارگر و وینس کیبل از حزب لیبرال دموکرات اشاره کرد.
وینس کیبل در فایننشال تایمز نوشت رویکرد ترامپ در قبال زنان و نژاد تاسف آور است. رویکرد وی در خصوص حمایت از تولیدات داخلی در واقع جهان را در آستانه جنگ تجاری بین آمریکا و چین و انگلیس در معرض برگزیت را در وضعیت دشوار قرار داده است.
وی افزود این شکوه، تجملات سلطنتی نمی تواند این حقیقت را پنهان کند که ترامپ خطر واقعی برای جهان و انگلیس محسوب می شود.
کیبل گفت ترامپ نه فقط یک مزاحم بلکه یک تهدید است. تصور هر چیز از جمله دیدار ترامپ که سیاست انگلیس را از آن چه اکنون هست بدتر می کند، دشوار است.
اماندا اسلوت از مقامات سابق وزارت امور خارجه و کارشناس اروپا در مؤسسه بروکینگز در این خصوص گفت وی اتحادیه اروپا را به عنوان یک دشمن اقتصادی در نظر می گیرد و از تصمیم انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا استقبال می کند و رویکرد غارتگرایانه ای را برای مذاکرات تجاری دوجانبه در پیش گرفته است.


Source link