شنبه : ۲ شهریور ۱۳۹۸

خانه» بایگانی 8 خرداد, 1398
دسته ، تاریخ شنبه : ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

درباره‌ی مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمی‌کنیم/ با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم، برای مذاکره با اروپا مشکلی نداریم/ راهبرد آمریکا فشار؛ تاکتیک‌شان مذاکره است/ دنبال سلاح هسته‌ای نیستیمحرفی درباره‌ی جنجال مذاکره که حالا خارجی‌ها و روزنامه‌ها و تبلیغاتچی‌ها میگویند؛مقصود آنها از برگشتن به میز مذاکره، مطلق «مذاکره» نیست؛ بلکه «مذاکره با آمریکا» است؛ وَالّا ما که با مذاکره با دیگران و اروپایی‌ها مشکلی نداریم.در مذاکره با دیگران و اروپایی‌ها هم مسئله‌مان تعیین موضوع است. ما درباره‌ی مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره‌ی توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم…


Source link

حجت الاسلام خرسند امام جمعه کازرون چرا و چگونه به قتل رسید؟سحرگاه امروز حجت‌الاسلام والمسلمین محمد خرسند، امام جمعه کازرون توسط شخصی به وسیله سلاح سرد به قتل رسید.


Source link

سه پرده از زندگی محمد علی نجفی؛ دانشگاه MIT، شهرداری تهران و قتل!شاید هیچ‌یک از ۲۱ عضو شورای شهر تهران فکرش را هم نمی‌کرد که اولین انتخابشان برای تهران یعنی محمدعلی نجفی اینقدر حاشیه‌ساز شود که پس از استعفا از آخرین مسئولیت نیز همچنان نامش بر سر زبان‌ها باشد؛ آن هم با خبر یک قتل!


Source link

آیا انعطاف لفظی ترامپ در ژاپن مشکل را حل می‌کند؟تاکید ترامپ بر حل مسئله هسته‌ای ایران، گر چه ممکن است به عقب نشینی آمریکا از ۱۲ درخواست تلقی شود، احتمالا به این معنی نیست که آمریکا از دو مسئله اعمال محدودیت بر موشک‌های بالستیکی ایران و نفوذ منطقه‌‎ای آن عقب‌نشینی کرده است. این احتمال کاملا مطرح است که ترامپ می‌خواهد ابتدا با مسئله هسته‌ای وارد مذاکرات شود و سپس موضوعات دیگری را هم در ادامه مذاکرات مطرح کند.


Source link

ناگفته‌های مادر و فرزند مقتول در گزارش جنایت دیروز/چرا ترامپ مجبور به عقب‌نشینی در مقابل ایران است؟/آیا روحانی تمام شده است؟قتل در آپارتمان ۲۷۰۱، سرنوشت تلخ یک تکنوکرات، تک و پاتک زنگنه و زنجانی، تورم نقطه به نقطه روی ۵۰ درصد، دولت به دنبال مالیات بر املاک، خودرو و طلا و ارز، سپاهان ـ پرسپولیس؛ فینال واقعی جام!، سرپل‌ذهاب فراموش شده، سازوکار صدور احکام پرونده‌های مهریه در مرحله اصلاح و معمای سپرده‌های راکد بانکی، از مواردی است که موضوع گزارش‌های خبری و تحلیلی روزنامه‌های امروز شده است.


Source link

نجفی به قتل همسرش اعتراف کردمحمد علی نجفی به قتل همسر خود اعتراف کرد. بنا به گفته سرپرست دادسرای امور جنایی شهردار پیشین تهران بازداشت شده است.


Source link