سه شنبه : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

خانه» فرهنگی و هنری
دسته فرهنگی و هنری ، تاریخ سه شنبه : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶

عصر جدید قسمت دهم مرحله دوم؛ از اجرای گروه پایتخت و نواندیشان تا اجرای خنده‌دار علی زرگرقسمت دهم مرحله دوم عصر جدید با اجرای گروه پایتخت، گروه نواندیشان، علی زرگر و حامد کارگر همراه بود.


Source link

عصر جدید؛ داوری ایرانیزه‌ی مخاطب آزار!عصر جدید؛ داوری ایرانیزه‌ی مخاطب آزار!


Source link

داستان و بازیگران "سریال عروس تاریکی" و هر آنچه باید درباره آن بدانید+عکسدر خلاصه سریال عروس تاریکی آمده است، فرشته در شب عروسی اش به قتل می‌رسد. نامزد سابق فرشته، جوانی به نام پیمان است که طبق شواهد و مدارک، متهم به قتل است و دستگیر می‌شود. پس از برگزاری مراسم چهلم فرشته، دختر جوانی به نام ترانه


Source link

ما و تلویزیون بدهکار سلبریتی‌ها؟ما و تلویزیون بدهکار سلبریتی‌ها؟


Source link

پس لرزه‌های دنباله دار سفر رامبد جوان به کاناداباور کنید این‌ها مشتی است نمونه خروار از آدم‌هایی که به هزار مصیبت خود را به ونکور یا تورنتو یا اونتاریو کانادا رسانده‌اند به این امید که حال و روزی بهتر داشته باشند و انسان‌های موفق‌تری باشند.


Source link

سر و صدایی که "رامبد جوان" به پا کرد!اقدام رامبد جوان از نگاه برخی کارشناسان و فعالان فرهنگی نیز مورد نقد قرار گرفته است. پرویز جاهد منتقد سرشناس سینما در این باره در اینستاگرام خود نوشت: “بله آقایون و خانم‌های سلبریتی. مردم با شما کار دارند. مردم حواسشون به شما‌ها هست. همانطور که دور شما جمع می‌شوند و از شما امضا و عکس یادگاری می‌خواهند سر بزنگاه هم یقه شما را به خاطر تناقض‌های رفتاری و اخلاقی تان خواهند گرفت.”


Source link

عکس جنجالی نگار جواهریان و رامبد جوان؛ چند نکته و قاعدهعکس جنجالی نگار جواهریان و رامبد جوان در چند روز گذشته افکار عمومی را به خود مشغول کرده است نکته اینجا است که شهرت هزینه دارد. این را همه چهره‌هاى دنیا مى‌دانند؛ دى‌کاپریو، سلین دیون، برد پیت، ترزا مى، مسى و رونالدو هم مى‌دانند، ریحانا هم حتى مى‌داند، پس وقتى در مجامع عمومى ظاهر مى‌شوند با شال و کلاه و عینک خود پنهان مى‌شوند نه‌اینکه شال و کلاه از سر برگیرند، چون به‌خوبى مى‌دانند تحقق هر خواسته‌اى لزوما به آرامش نمى‌انجامد. آیا آقاى جوان از این نکته غافل بوده است؟! یادمان باشد در جامعه فوق‌طبقاتى قضاوت‌ها هم لاجرم فوق‌طبقاتى مى‌شود.


Source link

مفتونِ فرهنگِ ایرانی؛ از سه‌تار تا مُرَقَّعگفت‌وگو با «یوشیفوسا سِکی»، ایران‌شناس ژاپنی


Source link

تأیید «آقا» برای دنیا و آخرت من بس استگفت‌وگو با نویسنده کتاب «دلتنگ نباش»


Source link

حاشیه جدید برای "مهناز افشار"؛ از مولاوردی پول نگرفته‌ام“مهناز افشار”، بازیگر سینما با انتشار متنی در کانال تلگرامی‌اش، نسبت به ادعاهای اخیر علیه خود و درج یک گفت‌وگوی جعلی از او در برخی بولتن‌ها و فضای مجازی با هشتگ خیانت، واکنش نشان داد.


Source link