پنج شنبه : ۲۵ مهر ۱۳۹۸

خانه» فرهنگی و هنری
دسته فرهنگی و هنری ، تاریخ پنج شنبه : ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۷

«حسین دهلوی» چهره ماندگار موسیقی درگذشت+ زندگی‌ نامه استاد دهلوی«حسین دهلوی» موسیقیدان سرشناس ایرانی و خالق آثار جاودانی در عرصه موسیقی ملی، امروز ۲۳ مهرماه در سن ۹۲ سالگی در بیمارستان شریعتی تهران درگذشت.


Source link

«حسین دهلوی» چهره ماندگار موسیقی درگذشت«حسین دهلوی» موسیقیدان سرشناس ایرانی صبح امروز در ۹۲ سالگی درگذشت.


Source link

نقد و بررسی فیلم من از سپیده‌ی صبح بیزارم + دانلودقصه‌ی فیلم ” من از سپیده‌ی صبح بیزارم” درباره‌ی یک روز از فیلمبرداری فیلمی با کارگردانی مستقل و شناخته شده به نام بابک سپهری (بابک کریمی) است.


Source link

نقد و بررسی فیلم من از سپیده‌ صبح بیزارم + دانلودقصه‌ی فیلم ” من از سپیده‌ی صبح بیزارم” درباره‌ی یک روز از فیلمبرداری فیلمی با کارگردانی مستقل و شناخته شده به نام بابک سپهری (بابک کریمی) است.


Source link

(تصاویر) علیرضا شجاع نوری بازیگر نقش سلمان فارسی شد/ جزئیات سریال "سلمان فارسی"حسین طاهری گفت: در همه بخش‌های سریال “سلمان فارسی” علی‌رضا شجاع‌نوری سلمان ما خواهد بود.


Source link

جرئیات آتش‌سوزی در صحنه سریال سیروس مقدم؛ وحید جعفری طراح صحنه به کما رفتوحید جعفری طراح صحنه سریال سیروس مقدم به کما رفت. تهیه کننده سریال نمایش‌خانگی «خواب زده» گفت: من هم اکنون در راه بیمارستان هستم اما دوستان پشت صحنه در بیمارستان مستقر هستند، قرار بود که وحید جعفری طراح صحنه را به بیمارستان دیگری منتقل کنیم اما پزشکان گفتند که بی فایده است.


Source link

"متری شیش و نیم"؛ جنایت و مکافات یا جنایت و مجازات؟!"متری شیش و نیم"؛ جنایت و مکافات یا جنایت و مجازات؟!


Source link

مانکن قسمت هفتم؛ چشمات دروغ نمی‌گن…!سریال مانکن در انتهای قسمت هفتم به عطفی رسیده می‌رسد که قسمت هشتم آن فرم واقعی آن را نمایان خواهد کرد. تهمیدی که گروه سازنده برای روایت کردن گذشته و در عین حال جلو بردن جریان حال در نظر می‌گیرد نشان خواهد داد که سریال رو به افول خواهد رفت و یا می‌تواند با صلابت قصه‌ی خود را روایت کند و پیش برود.


Source link

"لسان الغیب خواجه حافظ شیرازی‌"امیربهرام عرب احمدی


Source link

اصغر فرهادی: تماشای درباره الی و جدایی راحت‌تر از فروشنده استفرهادی: “هیچ وقت زمان ساخت یک فیلم یا نگارش فیلم‌نامه از خودم نپرسیدم در واقع هدف از نگارش فیلم‌نامه چیست؟ همه‌چیز از یک حس آغاز شده است که من را تا مدت‌ها رها نکرده. به این معنا که قصه‌ها در اطراف ما وجود دارند، باید آن‌ها را پیدا کنیم. زمان ساخت فیلم فروشنده فقط یک تصویر داشتم. تصویری از دکور تئاتر و عده‌ای که مشغول نور‌پردازی هستند. دکور یک خانه است و به‌مرور یک بخش از این خانه واضح دیده می‌شود و زمانی که نور صحنه روشن می‌شود، تمام خانه را می‌بینیم و این تصویر را دوست داشتم”


Source link