شنبه : ۲ شهریور ۱۳۹۸

خانه» فرهنگی و هنری
دسته فرهنگی و هنری ، تاریخ شنبه : ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

(ویدئو) نتایج فینال عصر جدید اعلام شد؛ فاطمه عبادی برنده عصر جدید شد +نتایج کاملنتایج فینال عصر جدید اعلام شد و سرانجام پنج شنبه شب در برنامه زنده تلوزیونی عصر جدید قهرمان فصل اول عصر جدید اعلام شد.


Source link

در جستجوی فریده؛ نماینده شایسته سینمای ایراندر جستجوی فریده؛ نماینده شایسته سینمای ایران


Source link

نهنگ آبی قسمت بیست و ششم؛ تسویه حسابدر نهنگ آبی قسمت تسویه حساب، مادر آرمین تلاش می‌کند تا از موقعیتی که برایش پیش آمده بیرون بیاید. بهمن به دکتر زمانی نزدیک می‌شود تا راز هایش را بهتر درک کند. فرزان با جهان و مادر آرمین برخورد می‌کند. بهمن با سوال کردن از زمانی، به ماجرای هاله نزدیک‌تر می‌شود و نادر در مسیری که برایش طراحی شده اعتماد به نفس و تسلطش را از دست می‌دهد و این برایش آغاز یک فروپاشی است.


Source link

(تصویر) کمند امیرسلیمانی و گوهر خیراندیش در کنسرت مهران مدیریمهران مدیری، بازیگر و کارگردانی که بیشتر به‌صورتی نه چندان جدی به عرصه خوانندگی وارد شده است، از جمله کسانی است که در آخرین شب‌های مرداد، در تهران کنسرت برگزار کرد. او دو شب در تالار هتل اسپیناس روی صحنه رفت.


Source link

مهناز افشار: به خاطر پدر و مادرم به ایران برمی‌گردممهناز افشار در پایان این گفت‌وگو با بیان اینکه تصمیم گرفتم خودم مراقب باشم که یک سری حرف‌های بیخود دوباره پخش نشود گفت: من به یک دلیل بزرگ به وطنم برمی‌گردم؛ پدرم آنجا خاک است، مادرم آنجا نفس می‌کشد و از همه مهمتر ریشه من در آنجاست.


Source link

سجاد کریمی دستیار کارگردان درگذشت +علت درگذشتسجاد کریمی دستیار کارگردان به دلیل تصادف جانش را از دست داد.


Source link

ناراحتی شهاب حسینی از عکسی که یک هوادارش منتشر کردبرخی از چهره‌های شناخته‌شده یا سلبریتی‌ها برای به حاشیه نرفتن جواب رد به این دست از هواداران خود می‌دهند و حاضر به ثبت عکس یادگاری نیستند. از طرف دیگر برخی از چهره‌ها در کنار مخاطب قرار می‌گیرند و این عکس را ثبت می‌کنند.


Source link

ستاره اسکندری یک سریال را از کنداکتور شبکه سه خارج کرد!به نظر می‌رسد عدم پخش این سریال از شبکه سه سیما، حضور ستاره اسکندری به عنوان نقش اول آن است. بازیگری که با حاشیه‌ای در فضای مجازی روبه‌رو شد و همان حاشیه حالا به نظر می‌رسد ممنوع‌التصویری او را آن هم تنها در شبکه سه رقم زده است.


Source link

قسمت شانزدهم هیولا؛ هوشنگ شرافت دوباره به دام افتاد!در قسمت شانزدهم هوشنگ افسرده با پیشنهاد جدید آقای کامروا و خاف مواجه می‌شود. آقای کامروا که هنوز مشغول رسیدگی به امور پرونده‌ی یاران جنگل و پاسخ گویی به پلیس درباره‌ی خانم زحمت کش است، با دردسر جدیدی روبرو می‌شود.


Source link

واقعه غدیرخمروایت تاریخی از اجتماع بزرگ غدیرخم در سال ۱۰ هجری


Source link